Agraf Atelierr

Bursa / Nilüfer

3 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

3 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Bolero

Duvak

Eldiven

Gelin Kesesi

Kuşak

Foto Galeri

Hakkında

Agraf Atelierr Birbirinden Özel Parçalardan Oluşan Koleksiyonlarını Her Sene Gelinlerle Buluşturuyor. Tasarladığı Gelinlikleri Son Trendlere Uygun Modern Bir Çizgide Dikerken Bir Yandan Da Kendine Özgü Tarzıyla Harmanlıyor Ve Beğeninize Sunuyor. Ayrıca Düğün Gününüzde Kusursuz Bir Görünüm Elde Etmenizi Amaçlayan Agraf Atelierr, Hayalinizdeki Gelinliği Size Özel Tasarlıyor Ve En İyi Kalıplarla Birleştiriyor.

Hizmetler

Bursa Özel Dikim Gelinlik Tasarımı Yapan Mağazalar Arasında Bulunuyoruz Ve Bunun Yanında Her Sene Hiçbir Yerde Görülmemiş Gelinliklerden Oluşan Koleksiyonlara İmza Atıyoruz. Hayalinizdeki Gelinliğe Sahip Olmanız İçin Provalarda İsteklerinizi Göz Önünde Bulundurarak Titizlikle Çalışıyoruz. Size En İyi Deneyimi Yaşatmak İçin Ön Görüşmeler Ve Provalar İçin Hafta Sonu Da Hizmet Veriyoruz.

Deneyim

Uzun Zamandır Bu Sektörde Bulunmanın Bizlere Kazandırdığı Bilgiye Ve Tecrübeye Güveniyoruz. Alanında Eğitim Almış Tasarımcılar, Stilistler Ve Usta Terzilerimizle Birlikte Yönlendirmelerinizi En Doğru Şekilde Anlayarak Uyguluyoruz. Her Geline Özel, Onu En Değerli Hissettiren Eşsiz Bir Gelinlik Yapmayı Amaçlıyoruz. Profesyonel Ekibimiz Günümüz Trendlerini Sıkı Sıkıya Takip Ediyor Ve Karşılıklı Güven İlkesini Esas Alarak Büyük Bir Özveriyle Çalışıyor.

Deneyim

Hazır Model Ve Özel Dikim Gelinliklerimizin En Kaliteli Kumaşlar Kullanılarak Özenli El İşçiliğiyle Dikilmesine Önem Veriyoruz. Gelinliklerimizde Göz Alıcı Tüller, Özel Danteller Ve Parıltılı Taşlar Kullanarak Görkemli Hale Getiriyoruz. Antik Yunan Döneminin Zarafetini Yansıtan Helen Gelinlikler , Uzun Yırtmaçlı Detaylarıyla Vintage Esintiler Taşıyan Tasarımlar Ve Cesur Dekoltelere Sahip Mini Modeller Gibi Per Çoğuna Koleksiyonlarımızda Yer Veriyoruz.

Deneyim

Özel Dikim Gelinlikler Ve Hazır Modeller Dışında Pek Çok Hizmetimiz Bulunuyor. After Party, Bekarlığa Veda Partisi Elbiseleri, Özel Günleriniz İçin Birbirinden Göz Alıcı Özel Tasarım Abiyeler Ve Günlük Elbiseler De Dikiyoruz. Ayrıca Gelinliğinizle Mükemmel Uyumu Yakalamanızı Sağlayacak Bolero, Eldiven, Gelin Kesesi Ve Kuşak Gibi Çeşitli Aksesuarları Da Mağazamızda Bulunduruyoruz.

Kapanış

Gelinliğinizin İyi Bir Tasarıma, Göz Alıcı Eşsiz Görünüme Sahip Olmasını Ve Aynı Zamanda Rahat Ve Konforlu Hissettirmesini İstiyorsanız Bursa Gelinlikçilerinin Arasında Agraf Atelierr`e Gelerek Birbirinden Özel Parçalardan Oluşan Koleksiyonlara Göz Atabilirsiniz. Sayfada Bulunan Formu Doldurarak Veya Telefon Numarasını Arayarak Ücretsiz Bir Şekilde Randevu Alabilir Ve En Kısa Zamanda Gelinliğinizin Provalarına Başlayabilirsiniz!

İletişim
Agraf Atelierr
Agraf Atelierr