Altın İğne

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Hayallerinizdeki Gelinliğe Zahmetsiz Ve Stressiz Bir Şekilde Kolayca Ulaşmak İstemez Misiniz? Biz Altın İğne Moda Evi Bursa`da Uzun Yıllardır Hizmet Veren Tecrübeli Bir Firmayız Ve Size Bunu Vaat Ediyoruz. Atölyemiz Heykel Mevkiinde Oldukça Merkezi Bir Konumda Bulunuyor Ve Tam Burada Hem Çalışmalarımızı Yapıyor Hem De Misafirlerimizi Ağırlıyoruz. %100 Müşteri Memnuniyeti Esasına Göre Çalışıyoruz Ve Gelinlerimiz Başta Olmak Üzere Hizmetlerimizden Yararlanmak İsteyen Herkese Büyük Bir Saygı Ve Sevgiyle Yaklaşıyoruz. Eğer Düğün Tarihiniz Yaklaşıyorsa Ve Arayışa Geç Kalmadan Başladıysanız Ne Mutlu, Sizinle Çalışmak Ve Hayallerinizdeki Gelinliğe Kavuşmanızda Aracı Olmak İsteriz.

Modaevimizde Birbirinden Yetenekli Ve Uzun Süredir Sektörde Yer Alan Modacı, Tasarımcı Ve Terzilerle Birlikte Çalışıyoruz. Tüm Ürünlerimizi İnce İşçiliklerle Özenli Bir Şekilde Yapıyoruz Ve Her Tasarımımızın Da Arkasındayız. Üstelik Birbirinden Güzel, Çok Çeşitli Kumaş Ve Dantellerimizin Tamamı Da Oldukça Kaliteli. Asla Rehavete Kapılmayan Bir Ekip Olarak Kendimizi Sürekli Geliştiriyor Ve Dünyadaki Gelişmeler İle Trendlerini Takip Ederek İş Yapış Süreçlerimizde Uyguluyoruz. İşte Tam Da Bu Sebeplerden Ötürü Çok Seviliyor Ve Tercih Edilmeye Devam Ediyoruz.

Modaevimizde Hem Özel Tasarım Gelinlikler Hem De Hazır Modeller Bulundurarak Her Zevke Ve Bütçeye Hitap Edebiliyoruz. Her Kesim Ve Çeşitten Modellerimizden Birini Beğenen Gelinimize Gerekli Rötuşları Ve Düzenlemeleri Yaparak Gelinliği Kısa Sürede Teslim Ediyor, Kiralama Veya Satın Alma Opsiyonu Sunuyoruz. Kendine Ait Özel Bir Gelinlik Giymek İsteyenlere De Tasarım Ekibimizle Birlikte Çalışarak Yepyeni Bir Dizayn Yapıyoruz. Bu Aşamada Gelinin Vücut Ölçüleri Ve Tipine Göre Yönlendirmelerde Bulunup Fikirler Vererek Mükemmeli Yakalayabiliyoruz.

En Mutlu Gecenizi En Güzel Halinizle Geçirmek İstiyorsanız Altın İğne Bursa Osmangazi`de Sizi Bekliyor. Randevu Almak İçin Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Kullanabilirsiniz.

İletişim
Altın İğne
Altın İğne