Arda Kuyumcu Haute Couture

Filter

Arda Kuyumcu Haute Couture

Bursa / Nilüfer

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

3-5

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gecelik & Sabahlık

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Kuşak

Şapka

Foto Galeri

Hakkında

Bir Düğünün Olmazsa Olmazı Çok Fazla Şey Vardır Ve Bunları Saymaya Kalksak Ya Saymakla Bitmez Ya Da Hepsini Sayarız Kelimeler Tükenir. Ancak İçlerinden Bir Tanesi Var Ki Ne Olursa Olsun Sizi Hep İyi Ve Mutlu Hissettirmeye Yeter. Örneğin Mekânla İlgili Bir Şeyler Yolunda Gitmeyebilir Veya Sipariş Ettiğiniz Çiçeklerin Rengi Yanlış Olabilir Ve Daha Pek Çok Şey. Ancak Her Şeye Rağmen En Mutlu Olmanız Gereken Gününüze Olması Gerektiği Gibi Devam Edebilmenizi Sağlayan Tek Şey Gelinliğinizdir. Bursa Modaevleri İçerisinde De Bunu En İyi Yapacaklardan Bir Tanesi, Arda Kuyumcu Haute Couture Olarak Sizinle Çalışmaktan Memnuniyet Duyarız.

Hatırı Sayılır Bir Süredir Moda Sektöründe Faaliyet Gösteriyor Ve Yenilikçi Bakış Açımızı Yaptığımız İşe Ve İcra Ettiğimiz Mesleğimize Aktarıyoruz. Bu İşi Gerçekten Severek Ve Bir O Kadar Da Saygı Duyarak Yapıyoruz Ki Sahip Olduğumuz Tutkunun Son Derece Önemli Ve Değerli Olduğunu Düşünüyoruz. Her Biri Yetenekli Ve Bir O Kadar Da Tecrübeli Zanaatkârlardan Oluşan Büyük Bir Ekibiz. Tasarımcısından Terzisine Herkes Özenli Ve Titiz Bir Şekilde Mükemmeliyetçi Bir Vizyonla Çalışmaya Devam Ediyor.

Gelinlikler Üzerinde, Gelinlerimizin İstek Ve Arzularını Tamamen Karşılayan Bir Çaba İle Çalışıyor Ve Vakti Zamanında Eksiksiz Bir Şekilde İşimizi Teslim Ediyoruz. Adı Üzerinde Haute Coture Çalışan Bir Firma Olarak Elbette Ki Kişiye Özel Tasarımlar Ve Dikimler Yapıyoruz. Gelinimizin Vücut Tipine, Beden Ölçülerine, Zevklerine Ve Düğünün Konseptine Göre Tüm Bu Parametreleri Değerlendirerek Bir Çalışma Ortaya Koyuyoruz. Birbirinden Güzel Kumaşlar, Danteller, Renkler Ve Aksesuarlar Kullanıyoruz.

Hazır Modeller Ve Nişanlıklar Da Çalışabiliyor, Gelinimizin Zevkine Ve Bütçesine Göre Ona Hayalindeki Elbiseyi Teslim Ediyoruz. Eğer Arda Kuyumcu Markasına Sahip Size Özel Bir Gelinliğe Sahip Olmak İsterseniz Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Ulaşabilir Ve Randevu Alabilirsiniz.

İletişim
Arda Kuyumcu Haute Couture
Arda Kuyumcu Haute Couture