Arş-I Ala Wedding

Filter

Arş-I Ala Wedding

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Ayakkabı

Bolero

Duvak

Eldiven

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Kuşak

Şapka

Şemsiye

Foto Galeri

Hakkında

Düşlerinizin Gelini Olmak İçin Yoğun Bir Araştırma Yapıyorsanız, Mutlaka Firmamız Arş-I Ala Wedding`i De Değerlendirmelisiniz. Bursa Gelinlikçileri Arasında Yer Aldığımız Modaevimizde Her Şeyin Sorunsuz İlerlediği Bir Hizmet Sunuyoruz. Siz De Her Zaman En İyisini Hak Ettiğini Düşünüyorsanız, Doğru Yerdesiniz.

Düğün, Moda Ve Gelinlik Sektöründe Başarılı Şekilde Varlığımızı Sürdürüyoruz. Tecrübelerimize Dayanarak Edindiğimiz Bilgiler Doğrultusunda Size En İyi Şekilde Yardımcı Oluyoruz. İster Hazır Model İsterseniz De Özel Dikim Gelinliklerimizle Rüyalarınızı Süsleyen Gelin Olmanızı Sağlıyoruz. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşımımızla Her Şeyin Tam Da İstediğiniz Gibi Olacağına Emin Olabilirsiniz.

Sizi Bursa`da Bulunan Mağazamıza Geldiğinizde Samimi Bir Şekilde Ağırlıyoruz. Nasıl Bir Model İstediğinizi, Fiziksel Özelliklerinizi Ve Düğününüzün Konseptini De Göz Önünde Bulundurarak Öğreniyoruz. Önce Beğeninize Uygun Hazır Modellerimizi Sunuyoruz. Eğer İçlerinden Beğendikleriniz Varsa Ve Ufak Tefek Tadilatlar Gerekiyorsa Hemen Size Uygun Hale Getirerek Düğün Gününüz İçin Hazırlıyoruz.

Hazır Modellerimiz İçerisinden Beğendiğiniz Yoksa Bu Sefer Özel Dikimlerle Size Yardımcı Oluyoruz. İster Aklınızdaki Modeli Kağıt Üzerine Dökelim İsterseniz De Hazır Görsel Üzerinden Hazırlıklarımızı Yapalım. Karar Sizin. Vücut Ölçülerinizi Alarak Kalıbınızı Çıkarıyoruz. Kaliteli Kumaşlar Ve Aksesuarlar Kullanıyoruz. Saten Kumaşlar, Organze Tüller, İnciler, Simler Ve Parlak Taşlarla Gelinliğinizin Modelini Farklı Düzenlemelerle Göz Kamaştırıcı Hale Getiriyoruz. Duvağınızı Da Tabii Ki Gelinlik Modelinize Uygun Bir Şekilde Hazırlıyoruz. Mağazamız İçerisinde Yaklaşık 1 İla 3 Prova Zarfında Gelinliğinizi Sorunsuz Olarak Size Teslim Ediyoruz.

Siz De Bursa Gelinlik Mağazaları Arasında Yer Aldığımız Arş-I Ala Wedding`in Şanslı Gelinlerinden Biri Olmak, Modellerimizi Görmek Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ya Da Yandaki Formu Doldurup “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklayarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Arş-I Ala Wedding
Arş-I Ala Wedding