Aşk-I Derûn Organizasyon & Gelinlik

Filter

Aşk-I Derûn Organizasyon & Gelinlik

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Foto Galeri

Hakkında

Günler Belki Haftalarca Hayalini Kurduğunuz Ve Gönülden İstediğiniz O Gelinliğe Sahip Olmanız Hiç De Zor Değil. Bizi Tercih Eder Ve En Özel Gününüz İçin Kendinizi Bize Emanet Ederseniz Hayallerinden Bile Güzel Rüya Gibi Bir Gelin Olacağınızın Garantisini Verebiliriz. Peki, Biz Kim Miyiz? Hemen Anlatalım, Hem Bizi Tanımak Hem De Size Ne Gibi Hizmetler Sunabileceğimizi Keşfetmek İsterseniz Metnin Devamında Cevaplarını Bulabilirsiniz.

Biz, Aşk-I Derun Organizasyon Ve Gelinlik Olarak Uzun Yıllardır Düğün Ve Davet Sektöründe Faaliyet Gösteriyoruz. İşimizi Çok Severek Yapıyoruz Ve Modaevimiz Sayesinde Her Yıl Çok Sayıda Güzel Gelinimiz Ve Müstakbel Eşleriyle Tanışma Şansı Yakalıyoruz. Burada Her Biri Alanında Uzman, Güler Yüzlü, Tecrübeli Ve De Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Aramızda Çok Değerli Tasarımcılar, Terziler, Makineciler Ve Modacılar Bulunuyor.

Mağazamızda Her Bedenden, Tarzdan, Zevkten Ve Vücut Ölçüsünden Geline Uygun Çok Sayıda Model Bulunduruyoruz. Hem Kendi Tasarımlarımızın Kreasyonları Hem De Sevilen Diğer Markalardan Sayısız Seçeneği Bulabiliyor, Deneyerek Kararlarını Verebiliyorlar. Kendine Ait Ve Tamamen İstekleri Doğrultusunda Üretilmiş Bir Gelinlikle Dünyaevine Girmeyi Arzu Edenlere İse Kişiye Özel Tasarımlar Yapıp Kaliteli Kumaşlarla Dikiyoruz.

Adımızdan Da Anlayabileceğiniz Üzere Aşk-I Derun Olarak Biz, Aynı Zamanda Organizasyon Hizmet De Verebiliyoruz. Kınalar Başta Olmak Üzere Nişan Ve Söz Merasimleri Düzenliyor, Eğlenceli Ve Son Derece Renkli Organizasyonlara İmza Atıyoruz. Nişan Ve Söz Törenleri İçin Abiye Ve Nişanlıklar, Kına Geceleri İçinse Kaftanlar Ve Bindallılar Üretebiliyoruz. Tıpkı Gelinliklerimizde Olduğu Gibi Hem Birbirinden Güzel Hazır Modeller Sunuyor Hem De Kişiye Özel Tasarım Ve Dikim Yapabiliyoruz.

Bursa Osmangazi Gelinlikçileri Arasında Sizi Anlayıp İhtiyacınıza Ve Bütçenize Göre Bir Gelinlik Sunacak En İyi Modaevlerinden Biriyiz. Aşk-I Derun Gelini Olmak İsterseniz Yandaki Formu Doldurup Randevunuzu Alabilirsiniz.

İletişim
Aşk-I Derûn Organizasyon & Gelinlik
Aşk-I Derûn Organizasyon & Gelinlik