Belma Şen

Bursa / Nilüfer

3 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

25.000 TL`den fazla

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

3 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Ayakkabı

Duvak

Eldiven

Gecelik & Sabahlık

Gelin Kesesi

Taç & Toka

Foto Galeri

Hakkında

Kendi Masalınızın Kahramanı Olduğunuzda, Bembeyaz Gelinliğinizin İçinde Muhteşem Görünmek İstersiniz. Biz De Belma Şen Moda Tasarım Ailesi Olarak, Size Bir Prenses Gibi Hissetmeyi Vaat Ediyoruz. Kuğu Gibi Süzüleceğiniz Bu Özel Günde, Gelinliğinizin Tam Olarak İçimize Sinmesi Ve Harika Görünmesi İçin Deneyimli Ve Alanında Uzman Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz.

Firmamızın Kurucusu Belma Şen Önderliğinde, Siz Değerli Gelinlerimize Uzun Yıllardır Hizmet Veriyoruz. Bu Güzel Gününüzde Yanınızda Olmayı Çok İsteriz. Bunun İçin Bizimle İletişime Geçmenizi Sabırsızlıkla Bekliyoruz! Şimdi Dilerseniz, Güzel Gelinliğinizi Bize Emanet Etmek İstediğiniz Takdirde Ne Gibi İmkanlardan Yararlanacağınızdan Bahsedelim.

İlk Olarak Size, Hayallerinizdeki Gelinliğin Nasıl Olduğunu Soruyoruz. Buna Göre De Bir Plan Oluşturuyoruz. Hazır Modellerimiz Arasından, Dilediğiniz Bir Tanesini Seçip Deneyebilirsiniz. Vücut Tipinize Ve Diğer Detaylara Göre; Balık Model, A Kesim, Klasik Model Veya Prenses Model Gibi Bin Bir Çeşit Gelinliğimiz Bulunuyor. İçinde Kendinizi Ait Hissettiğiniz Bir Gelinlik Olursa, Ölçülerinize Uygun Tadilat Yapıyoruz Ve Size Teslim Ediyoruz.

Özel Dikim Bir Gelinlik Tercih Ederseniz, Öncelikle İstediğiniz Gelinliğe Dair Bir Taslak Oluşturuyoruz. Bu Taslakta, Eklemek Veya Çıkarmak İstediğiniz Şeylere Birlikte Karar Veriyoruz. Ardından, Ölçülerinizi Alıyoruz Ve Deneyimli Dikiş Ekibimiz Bu Güzel Gelinliğinize Hayat Vermeye Başlıyor. En Geç Üç Prova Sonunda Da Size Gelinliğinizi Teslim Ediyoruz.

Gelinliklerimizde Oldukça Kaliteli Kumaşlar Kullanıyoruz. Hemen Kırışmaması, Kirlenmemesi Ve Sizinle Bir Bütün Oluşturması İçin Kumaş Kalitesi Çok Önemli Oluyor.

Bursa Gelinlik Firmaları Arasında, Ayrıcalıklı Hizmet Anlayışımız Ve Kişiye Özel Gösterdiğimiz İlgiyle Birlikte Adımızdan Söz Ettirmeye Devam Ediyoruz. Siz De Bu Özel Gününüzde, Gelinliğinizi Bizim Yetenekli Ellerimize Bırakmak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim