Berralya Modaevi

Filter

Berralya Modaevi

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Kuşak

Foto Galeri

Hakkında

Düşlerini Kurduğunuz Gelin Olmanızı Sağladığımız Berralya Moda`da Sizi Hayatınızın En Özel Anlarına Hazırlıyoruz. Tarzınızı Yansıtacağınız Birbirinden Şık Modellerimizle Kaliteli Hizmetimizle En Kısa Zamanda Tanışmanızı Arzuluyoruz.

10 Yılı Aşkın Süredir Bursa Gelinlikçileri Arasında Hizmet Verdiğimiz Berralya Moda Ve Tasarım Evi`nde Düğün, Kına Gecesi, Nişan Ve Mezuniyet Gibi Özel Günler İçin Abiye İle Gelinlik Tasarımı Yapıyoruz. Profesyonel Ve Yetenekli Ekibimizle Birlikte Tarzınızı, Zevklerinizi Ve Beklentilerinizi İyi Analiz Ederek Size En Uygun Modellerin Hangileri Olduğu Konusunda Karar Vermenizi Kolaylaştırıyoruz. Modaevimiz İçerisinde İster Hazır Model İsterseniz De Özel Dikim Hizmet Alabiliyorsunuz. Üstelik Bütçenizi Düşünerek Sadece Satış Değil Aynı Zamanda Kiralama Hizmeti De Yapıyoruz. Özel Dikim Ürünlerimizi De Dilerseniz Kiralayabiliyorsunuz. Tüm Bunlara Ek Olarak Gelin El Çiçeği Ve Saç Aksesuarlarımızla Da Şahane Görünmenizi Sağlıyoruz.

Doğru Gelinliği Bulmanız İçin Mağazamızı Ziyaret Etmeye Geldiğinizde Sizi Güler Yüzlü Bir Şekilde Ağırlıyoruz. Vücut Ölçülerinizi Ve Düğün Konseptinizi Göz Önünde Bulundurarak Tarzınıza Uygun Hazır Modellerimizi Beğeninize Sunuyoruz. İstediğiniz Tüm Model Gelinlikleri Rahatlıkla Önünüze Çıkarıyoruz. Dantel İşlemeler, Transparan Detaylar, Parlak Pullar, İnce Askılar, Organze Ve Şifon Tüller İle Gipürler Kullanarak Birbirinden Farklı Modellerimizle Size Hizmet Sunuyoruz. Özle Dikimlerde Vücut Ölçülerinizi Alarak Kağıt Üzerine Çizdiğimiz Modeli Yaklaşık 1 İla 3 Prova İçerisinde Hazırlıyoruz. Tüm Hazırlıklar Tamamlandığında İse Gelinliğinizi Size Teslim Ediyoruz. Gelinlik Modelinize Uygun Duvak Tasarımını Ve El Çiçeğini De Başarıyla Yaparak Görsel Olarak Etkileyici Görünmenizi Sağlıyoruz.

Siz De Bursa Osmangazi Gelinlikçileri Arasında Yer Aldığımız Berralya Modaevi`nde Hayalini Kurduğunuz Gelin Olmak İsterseniz Sunduğumuz Ayrıcalıklı İmkanlardan Yararlanmak Ve Fiyatlarımızı Öğrenmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Doldurarak Görüşme İçin Randevu Alabilirsiniz.

İletişim
Berralya Modaevi
Berralya Modaevi