Berussa

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Hayallerinizi Süsleyen O Muhteşem Gelinliğin, Kaliteli Kumaşlar Ve Kusursuz Bir İşçilikle Hazırlanmasını İster Misiniz? Cevabınız “Evet” İse, Berussa Gelinlik Bursa Ailesi Olarak, Size Benzersiz Bir Gelinlik Sunmayı Vaat Ediyoruz. Siz Değerli Gelinlerimizin Beklentilerini Karşılamak Ve Düşlerini Gerçeğe Dönüştürmek İçin Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz.

Sevdiğiniz Kişiyle Hayatınızı Birleştirme Kararı Aldıktan Sonra Elbette, Kendinizi Bembeyaz Bir Gelinliğin İçinde Hayal Etmişsinizdir. Biz De İlk Olarak, Bu Gelinliğin Nasıl Olduğunu Sizden Anlatmanızı İstiyoruz. A Kesim, Prenses Model, Bohem Tarz Veya Helen Model Fark Etmeksizin Düğün Mekanınıza, Konseptinize Ve Fiziksel Özelliklerinize En Çok Yakışacak Gelinliği Sizin İçin Temin Edeceğimize Emin Olabilirsiniz!

Mağazamıza Geldiğinizde Zihninizdeki Model, Mevcut Gelinliklerimiz Arasında Bulunuyorsa Denemenizi Rica Ediyoruz. Denedikten Sonra, Kabinden Ağzınız Kulaklarınızda Çıkıyorsanız O Gelinlik, Doğru Gelinliktir. Yakınlarınızın Fikirlerine Aldırmayın Ve Siz Neyin İçinde Kendinizi Kusursuz Hissediyorsanız, Onu Seçin! Hazır Modellerimiz Arasında İstediğiniz Modeli Bulamadıysanız Endişe Etmeyin, Özel Dikim Tercih Seçeneğinizle Sizi O Mükemmel Gelinliğe Kavuşturmaya Hazırız!

Alanında Uzman Ve Oldukça Tecrübeli Dikiş Ekibimiz Tarafından, Hayal Ettiğiniz Gelinliği Öncelikle Bir Taslak Olarak Size Sunuyoruz. Eklemek Veya Çıkarmak İstediğiniz Detaylara Bu Aşamada Karar Verebiliriz. Zarif İnciler, Parıltılı Taşlar Veya Fransız Danteli Gibi Detaylar Gelinliğinize Ahenk Katacaktır. Son Derece Kaliteli Kumaşlar Kullanarak Diktiğimiz Bu Gelinliği Size, En Geç Üç Prova Sonunda Teslim Etmiş Olacağız.

Düğününüzde Duvak Kullanmak İsterseniz, Gelinliğinize En Uygun Duvağı Da Aynı İşlemelerle Hazırlıyoruz Ve Size Armağan Ediyoruz.

Bursa Gelinlik Firmaları Arasında Kararınızı Verdiyseniz Ve Bu Eşsiz Günde Bir Payımız Olsun İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurup Bize Ulaşın! Ayrıca, Detaylar Hakkında Bilgi Edinmek İçin De İletişime Geçmenizi Bekliyoruz!

İletişim
Berussa
Murat Aydemir
Banu Hanım
Bahar Alban
Berussa