Blanc Bridal

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000 TL`den az

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Foto Galeri

Hakkında

1960 Yılından Beri Sektörde Olan Blanc Bridal, Gelinlerin Hayallerindeki Gelinliğe Kavuşmasını Sağlıyor. Blanc Bridal, 200`Den Fazla Gelinlik Modeliyle Gelinlere Zengin Seçenekler Sunarak Her Tarza Ve Modele Uygun Gelinlik Tasarlıyor. Fabrika Olmasının Etkisiyle Fiyatlarımız Bütçe Dostu Oluyor. Blanc Bridal Gelinlik Mağazasının Büyük Showroomunda Tüm Gelinlik Modellerini Vitrinimizde Görebili Ve Kendiniz İçin En Uygun Modeli Seçebilirsiniz.

Hizmetler

Düğününüzde Hayallerinizdeki Görünüme Sahip Olmanız İçin En Kaliteli Hizmetimizle Yanınızda Oluyoruz. Görüşmemizde İstediğiniz Model, Vücut Yapınız Ve Düğün Mekanı Gibi Detayları Hesaba Katarak Sizin İçin En Uygun Gelinliği Seçmenizde Yardımcı Oluyoruz. Sonrasında İse Tadilat Ve Provalarla Gelinliğinizin Hazırlıkları Sürdürüyoruz. Gelinliğinizin Yanında Duvak Hediye Ediyor Ve İsterseniz Nişan Ve Kına Abiyesi De Sağlıyoruz.

Deneyim

62 Yıllık Sektör Geçmişimizle Kazandığımız Tecrübeyle Gelinlerimizin Yanlarında Oluyoruz. 100 Kişiden Oluşan Alanında Tecrübeli Ekibimiz Sizin İçin En Uygun Gelinliğin Hazırlanması Ve Seçilmesinde Yardımcı Oluyor. Bu Ekibin Çoğu Modelist Ve Alanıda Uzman Kişilerden Oluşuyor. Fabrikamız Olduğu İçin Talep Edilen Tüm Modeller Ve Tarzlarda Gelinlik Üretebiliyor, Düğününüzde Sizi En İyi Yansıtacak Gelinliği Tasarlıyoruz.

Deneyim

Blanc Bridal, Bursa Gelinlikçiler Arasında Sunduğu Zengin Model Seçenekleriyle Öne Çıkıyor. Her Model Ve Tarzda 200`Den Fazla Gelinlik Çeşidimiz Bulunuyor. Klasik, Modern, Bohem, A Kesim, Helen Ve Prenses Gibi Modellerimiz Mevcut. Fabrika Üretimine Ve 100 Kişi Büyüklüğünde Bir Ekibe Sahip Olduğumuzdan Bu Modellerin Dışındaki Taleplerinize De Rahatça Karşılık Verebiliyor, İstediğiniz Her Modelde Gelinlik Tasarlayabiliyoruz.

Kapanış

Bursa Kestel Gelinlik Mağazaları Arasında Bulunan Blanc Bridal, En Özel Gününüzde Hayallerinize Ulaşmanın En Doğru Yolu Oluyor. Fabrikamız Olduğu Ve Toptan Satış Mağazası Olduğumuz İçin Perakende Fiyatına En Uygun Seçeneklerle Bütçe Dostu Bir Firmayız. Eğer Siz De Kiralama Fiyatına Gelinlik Satın Almak Ve Sizin İçin Doğru Gelinliği Zengin Seçenekler Arasından Seçmek İsterseniz İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Blanc Bridal
Blanc Bridal