Cansu Susam Haute Couture

Filter

Cansu Susam Haute Couture

Bursa / Nilüfer

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Ayakkabı

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Pek Çok Gelin Adayı Düğün Gününde Nasıl Bir Gelinlik Giyeceğini Uzun Zaman Düşünerek Karar Veriyor. Bu Süreçte Yardımcınız Olmak Ve En Modern Gelinliklerle Buluşturmak İçin Sizi Cansu Susam Haute Couture`e Davet Ediyoruz!

Yıllardan Beri En Güzel Gelinlik Modellerini Gelin Adayları İle Buluşturuyoruz. Bugüne Kadar Gelinliğini Birlikte Seçtiğimiz Tüm Gelin Adaylarının Düğün Günlerinde Yüzlerindeki Mutluluğu Görmek Bizi En Mutlu Şeylerden Biri. Güler Yüzlü Ve Sıcakkanlı Ekibimiz Gelinliğinizi Seçeceğiniz Sırada Size Hem Fikirler Veriyor Hem De Kendini Rahat Hissetmeniz İçin Sıcak Bir Ortam Oluşturuyor. Hazır Model Gelinlikleri Tercih Etmek Yerine Tamamen İsteklerinize Göre Tasarlanmış Özel Dikim Modellere En Uygun Fiyatlarla Cansu Susam Gelinlik`te Ulaşabilirsiniz.

Gelinliğinizi Nasıl Bir Modelde Tercih Edeceğinizi Bize Aktarmak İçin Randevu Alabilirsiniz. Yaz Aylarında Düğünlerin Arka Arkaya Gerçekleşmesinden Dolayı Oldukça Yoğun Bir Takvime Sahip Oluyoruz. Bu Takvimde Size De Yer Vermemiz İçin 4 Hafta Önceden Randevu Alabilirsiniz. Yapacağımız Görüşmelerde Gelinliğinize Dair Tüm İstek Ve Düşüncelerinizi Öğreniyoruz. Öğrendiğimiz Bu Bilgiler Işığında Hayal Ettiğiniz Gelinliği Tam Da Düşlerinizdeki Gibi Hazırlıyoruz. En Kaliteli Fransız Kumaşları Kullanarak Hazırladığımız Gelinliğinizi Beğeneceğinizden Eminiz. Gelinliğinizi 1 İla 3 Prova İçerisinde Hazırlıyoruz Ve Çeşitli Aksesuarlar İle Güzelliğinize Hoş Bir Hava Katıyoruz. Bursa`da Merkezi Konumumuz Sayesinde Düğün Telaşınız İçinde Oldukça Rahat Bir Şekilde Ulaşım Sağlayabileceğiniz Cansu Susam Haute Couture`de Sizi Ağırlamaktan Mutluluk Duyuyoruz!

Sevdiğiniz Kişi İle Mutlu Birlikteliğinizi Taçlandıracağınız Gecede Konuklarınızın Karşısına Hayal Ettiğiniz Gelinlik İle Çıkmak İçin Cansu Susam Haute Couture`ü Tercih Ediyorsanız Bize Ulaşmak Oldukça Kolay. Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunun Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Randevu Al`` Butonu Yardımıyla Bize Ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi Gerçeğe Çevirmek İçin Sizden Haber Bekliyoruz!

İletişim
Cansu Susam Haute Couture
Cansu Susam Haute Couture