Cansu Tasçı Couture

Filter

Cansu Tasçı Couture

Bursa

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Buketi

Foto Galeri

Hakkında

Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Bir Gelinlik Tercihinde Bulunmak İçin Geniş Bir Araştırma İçindeyseniz, Size Güzel Bir Haberimiz Var! Cansu Taşçı Couture Olarak Kalitemiz Ve Memnuniyet Odaklı Hizmet Anlayışımız İle Gelin Adaylarının Hayatlarında Güzel Bir İz Bırakıyoruz! Yakından Şahit Olmak İster Misiniz?

Modaevimizde Bulunan Gelinliklerimizde Kaliteli Kumaşlar, Detaylı İşçilikler Ve Şık Aksesuarlar Tercih Ediyoruz. Geleneksel Ve Modern, Sade Ve Gösterişli Gelinliklerin Yanı Sıra Son Yıllarda Sıkça Tercih Edilen Gelinlik Modellerini De Beğeninize Sunuyoruz. Bu Gelinlikleri Önerirken Pek Çok Detaya Da Önem Veriyoruz. Vücut Yapınız, Ten Renginiz, Saç Ve Makyajınız, Düğün Konseptiniz Ve Düğün Mekanınız Gelinlik Tercihinde Önemli Bir Rol Oynuyor. Tecrübelerimizden Yola Çıkıyor Ve Bu Ayrıntıları Dikkate Alıyoruz. Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Bugünde Bizim De Bir Payımız Olursa, Ne Mutlu Bize!

Bursa Gelinlik Firmalarından Farklılaştığımız Noktalardan Biri De Her Zevke, Her Tarza Ve Her Vücut Yapısına Göre Özel Dikim Gelinlikler Üretebilmemiz! İstek Ve Beklentilerinizi En İyi Şekilde Karşılamak İçin Önce Sizi Dinliyor, Talep Ettiğiniz Gelinlik Modelini Öğreniyor Ve Bu Doğrultuda Çalışmalarımıza Başlıyoruz. Bünyemizde Bulunan Yetenekli Tasarımcılar, Hayal Ettiğinizden Bile Güzel Gelinlikleri Kusursuz Bir Şekilde Ortaya Çıkarıyorlar!

Dönem Dönem Yaptığımız Kampanyalar İle De Gelinlik Fiyatlarımızda Büyük İndirimlere Gidiyoruz. Sevgililer Günü Ve Kadınlar Günü Gibi Özel Günlerde Fiyatlarımızda Değişikliğe Gidiyor, Tüm Hizmetlerde Sağladığımız Memnuniyetinizi Fiyatlarımız İle De Sağlıyoruz. Sadece Size Değil, Cebinize De Hitap Edecek, Sizi Buradan Mutlu Bir Şekilde Uğurlayacağız!

Sadece Gelinlik Değil, Abiye, Nişanlık Ve Kaftan Gibi Ürünleri De Modaevimizde Bulabiliyorsunuz. Gelinliklerimizdeki Kalitenin Ve Görselliğin Aynısını Diğer Kostümlerde De Görecek, Cansu Taşçı Farkını Özel Her Gününüzde Hissedeceksiniz.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak Ve Gelinlik Modellerimizi Yakından Görmek İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Olarak Doldurabilir Ya Da Üst Kısımdaki İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Cansu Tasçı Couture
Cansu Tasçı Couture