Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu

Filter

Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Kuşak

Foto Galeri

Hakkında

Sevdiğiniz Kişi İle Hayatınızı Birleştireceğiniz Mutlu Gecenizde Değerli Misafirlerinizin Karşısına Size En Uygun Gelinlik İle Çıkmak İçin Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu`nu Tercih Edebilirsiniz.

Uzun Yıllardan Beri Gelin Adaylarının Mutlu Günlerinde Yanlarında Olmaktan Büyük Mutluluk Duyuyoruz. Özel Gecenize Sizi En İyi Şekilde Hazırlamak Adına Pek Çok Detayı Aynı Anda Düşünerek İsteklerinizi Yerine Getiriyoruz. Sıcakkanlı Ve Güler Yüzlü Ekibimiz Sayesinde Oluşturduğumuz Ortamda Kendinizi Oldukça Rahat Hissedeceksiniz. Yıllardan Beri Hayalini Kurduğunuz Gelinliğe Kavuşmak İçin Sizinle Tanışmak İstiyoruz!

Size En Uygun Gelinliği Belirleyebilmemiz İçin Tüm İstek Ve Düşüncelerinizi Öğreniyoruz. Hayalinize En Uygun Gelinlik Modelleri Arasından Vücut Ölçülerinize De Uyan Modelleri Seçiyoruz. Gelinliğiniz Ne Kadar Güzel Olursa Olsun Vücudunuza Tam Oturmadığı Sürece Üzerinizde Güzel Durmayacaktır. Bu Sebeple Ölçü Alma Ve Kalıp Çıkarma İşlemlerinde Oldukça Titiz Davranıyoruz. Vücudunuza En Uygun Kalıplarda Gelinlikleri Seçerek Provalarda İstediğiniz Tüm Süslemeleri Yapıyor, Gelinliğinizde Farklı Türde Kumaşlar Ve Taşlar Kullanarak Görünümünüze Güzel Bir Işıltı Ekleme Fırsatına Da Sahip Oluyoruz. Tesettür Tasarımlarımız Da Gelin Adaylarımız Tarafından Beğeniyle Karşılanıyor. Bursa Gelinlik Firmaları Arasında Bizi Ön Plana Çıkaran En Önemli Özelliğimiz İse Bugüne Kadar Mutluluğuna Ortak Olduğumuz Gelin Adaylarının Memnuniyetini Sağlayabilmemiz. Duvak Ve Çiçek Gibi Güzel Görünümünüzü Tamamlayan Detayları Da Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu`nda Bulma İmkânına Sahipsiniz. Gelinliklerin Yanı Sıra Kaftan Ve Bindallı Satışlarımız Da Bulunuyor. Kına Gecenize Özel Bu Kıyafetlere De Yine En Uygun Fiyatlar İle Ulaşabilirsiniz.

Değerli Konuklarınızın Karşısına Üzerinize En Çok Yakışan Gelinlik İle Çıkmak İçin Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu`nu Tercih Ediyor Ve Bursa Gelinlik Fiyatları Arasında En Uygun Olanlara Ulaşmak İstiyorsanız Yapmanız Gereken Basit. Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Olarak Doldurarak ‘`Ücretsiz Fiyat Teklifi Al`` Butonuna Tıklamanız Yeterli.

İletişim
Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu
Ceren Gelinlik & Kuaför Salonu