Cezminur Moda

Bursa / Yıldırım

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Kuşak

Foto Galeri

Hakkında

Her Gelinin, Kendini İçinde Prensesler Gibi Hissettiği Bir Gelinlik Modeli Olmalı Ve Onu Giyince “İşte Bu” Demeli. Çevrenizdeki İnsanların Ne Dediği Çok Da Önemli Değil, Siz Onları Dinlemeyin. Önemli Olan Sizin O Gelinliğin İçinde Nasıl Hissettiğiniz. Biz, Cezminur Moda Olarak Buna Önem Veriyoruz. Şimdiye Kadar Giydirdiğimiz Gelinlerimize Bu Şekilde Hizmet Verdik Ve Bundan Sonra Da Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz.

Bursa Gelinlik Firmaları Arasında Cezminur Moda Ekibi Olarak Türkiye`nin Ve Dünyanın Pek Çok Farklı Yerine Giderek, Fark Yaratmaya Devam Ediyoruz. Şimdiye Kadar; Fransa, Bursa, Kazakistan, Azerbaycan Olmak Üzere Yurtdışında Birçok Noktada Da Adımızı Duyurmaya Devam Ediyoruz. Kişiye Özel Diktiğimiz Model Seçeneğimiz Olduğu Gibi, Hazır Modellerimiz De Mevcut. Dilediğiniz Gibi Seçim Yapma Özgürlüğüne Sahipsiniz. Ayrıca Bunun Yanında Size, Kiralama İmkanı Da Sunuyoruz. Böylece Hem Düğününüzde İstediğiniz Gelinliği Giymiş Oluyorsunuz Hem De Bütçenize Uygun Bir Seçin Yapıyorsunuz.

Gelinliklerimize Özel Kumaşlarımızı Yurt Dışından Da Getirebiliyoruz. Özellikle Fransız Dantelinin Gelinlik Üzerindeki Vurucu Etkisine Biz Bayılıyoruz. Bununla Birlikte Saten Kumaşların Kalitesi De Kendini Belli Eden Cinsten Oluyor.

Tesettürlü Gelinlerimiz İçin De Oldukça Fazla Modele Sahibiz. Uzun Kollu Ve Dik Yaka Veya Uzun Kollu Dantel Yaka Gibi Seçeneklerimiz Mevcut. Elbette Bu Modellere Uygun Türban Ve Türban Aksesuarları Da Gelinliği Tamamlayan Unsurlar Arasında. Bunların Da Pek Çok Çeşidini Mağazamızda Bulabilirsiniz.

Bursa Gelinlik Fiyatları Hakkında Kısa Bir Araştırma Yaptığınızda Cezminur Moda`da Kaliteye, Ne Kadar Uygun Fiyata Sahip Olduğunuza Şaşıracaksınız. Deneyimli Ellerden Çıkan Muhteşem Gelinliğinizle Göz Kamaştıracağınıza Eminiz.

Size Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. Daha Ayrıntılı Bilgi Edinmek Ve Bizimle İletişime Geçmek İçin Sayfanın Hemen Yanında Bulunan İletişim Formunu Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

İletişim
Cezminur Moda
Cezminur Moda