Dore Gelinlik

Bursa / İnegöl

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Dore Gelinlik, İnegöl`de En Mutlu Gününüzde Özel Tasarım Gelinlikleri Ve Geniş Yelpazede Zengin Kategorisiyle Beğeninize Sunulan Gelinlikleri İle Bilinen Bir Marka Özelliği Taşıyor. Fransız Dantel İşlemeli Tarzlarla Birlikte, Dünyada Adını Duyurmuş Ve İhtişamın Merkezi Olarak Anılan Firmamız; Ürdün Tarzı, Klasik Tarz Ve İtalyan Gelinlikleri İle Siz Değerli Müşterilerimizin Arzu Ettikleri Tüm Tasarımlar Özenle Üretiyoruz Ve Beğeninize Sunuyoruz.

Alanında Uzman Kadromuzla Siz Değerli Gelinlerimizin En Önemli Anılarına Ortak Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz. Yalnızca Gelinliğiniz Değil Onlara Eşlik Eden Gelin Buketiniz, Duvağınız Ve Ayakkabılarınızda Tamamıyla Konseptine Uygun Olarak İsteklerinize Göre Hazırlanıyor. Sizin İçin Önemli Olan Diğer Günlerinizde De Nişan, Söz Merasimleri Ve Konuk Olduğunuz Düğünleriniz İçin Abiye Çeşitlerimiz De Bulunuyor.

Mağazamızın Temeli, Uzun Yıllara Dayanıyor. Dolayısıyla Köklü Ve Tercih Edilen Bir Gelinlik Firmasıyız. Trendleri Yakından Takip Ederek Bunları Tarzımıza Uyarlıyoruz. Böylece, Tüm Beklentilerinizi Eksiksiz Olarak Karşılamayı Hedefliyoruz. Bin Bir Çeşit Gelinlik Modellerimiz Arasında; Helen Model, Klasik Model, Prenses Model, Retro Tarz Veya Vintage Gelinlikler Bulunuyor. Tarzınıza Uygun Ve Hayal Ettiğiniz Modeli Bunlar Arasından Bulacağınıza Kesinlikle Eminiz.

Özel Dikim Bir Gelinlik İstiyorsanız, Vücut Ölçülerinize Ve Hayallerinizdeki Gelinliğe En Uygun Tarzda Gelinliği, Alanında Uzman Dikiş Ekibimiz Ustalıkla Hazırlayacaktır. Önce Taslak Olarak Çizdiğimiz Gelinlik İçin Sizin Onayınızı Aldıktan Sonra En Geç Üç Provada Teslim Ediyoruz. Eklemek Veya Çıkarmak İstediğiniz Bir Aksesuar Olursa Da Hemen Yardımcı Olabiliriz.

Bursa Gelinlik Firmaları Arasında, Zengin Ürün Yelpazemiz Ve Kişiye Özel Hizmetimizle Birlikte Adımızdan Söz Ettirmeye Devam Ediyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Bu Özel Günde Bir Payımız Olsun İstiyorsanız, Sayfanın Hemen Yanında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
Tülay Ulama
Yalçın Ulama