Düğün Moda Evi

Filter

Düğün Moda Evi

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Taç & Toka

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Moda Evi Bursa`da 42 Yıldır Hizmet Veren Ve Nesilden Nesile Geçen Köklü Bir Firmadır. Moda Evimizdeki Kalıpların Çiziminden Dikim Ve Tasarıma Kadar Her Alanda Kendi Emeğimizi Ortaya Koyuyoruz. Gelinlerimizin Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarken, 3. Kuşak Gelinlerimizin Gelinlikleri Bile Bizim Elimizden Çıkıyor. Düğününüzde Muhteşem Görünmeniz İçin İstediğiniz Tüm Tasarımları Gelinliğinize Taşıyarak Göz Alıcı Görünmenizi Sağlayabiliriz.

Hizmetler

Bursa Osmangazi Gelinlikçilerini Gezip Karar Vermeye Çalıştığınız Bu Aşamada Düğün Moda Evi`nde Tüm Dikim Hizmetlerini Verdiğimizi Belirtelim. Gelinliğinizi Dilerseniz Size Özel Dikebilir Veya Birbirinden Zarif Gelinlik Koleksiyonlarımız Arasından Seçim Yaparak Kiralama Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz. Bizi Ziyaret Ettiğinizde Bir Yandan Kahvelerimizi İçip Diğer Yandan Hayalinizdeki Gelinlik Modeli Üzerine Sohbet Ediyoruz.

Provalarımıza Sıra Geldiğinde Önce Vücut Kalıbınızı Alıyoruz. İkinci Provada Gelinliğinizin Küçük Dokunuşlarını Yaparken Son Provaya Geldiğimizde Değişiklik Taleplerinizi Değerlendirerek Gelinliğinizi Bitirip Sizlere Ortalama 1 Haftada Teslim Ediyoruz. Profesyonel Tasarımcı Ve Modacılarımızdan Gelinliğinizin Modelinden Aksesuarlarına Ve Kumaşına Kadar Her Konuda Destek Alabilirsiniz. Düğün Moda Evi`nde Bursalı Gelinlerimizin Beklentilerini Karşılıyor Ve Onları Buradan Mutlu Gönderiyoruz.

Deneyim

Bugüne Dek Pek Çok Defilede En Özel Tasarımlarımızla Yer Aldık. Halk Eğitim Merkezi`nde Çeşitli Eğitimlere Katılıyoruz. Yer Aldığımız Sosyal Projeler Ve Gelinlik Sektöründeki Başarılarımız Sayesinde Aldığımız Plaketler İse En Büyük Gurur Kaynağımız. Gelinlerimize Kelimenin Tam Anlamıyla Kulak Veriyoruz. Çünkü Beklentileriniz Ve İstekleriniz Bu Özel Günde Bizim İçin Daha Da Önemli Ve Onları Gerçekleştirmek İçin Ekip Olarak Canla Başla Çalışıyoruz.

Deneyim

Son Yıllarda Özellikle Yurt Dışındaki Gelinlerimiz Kabarık Ve Gösterişli Modellerimize Büyük İlgi Gösterdi. Yurt İçinde İse Helen, Balık Ve Soft Tarz Gelinlik Tasarımlarımız Daha Çok Tercih Ediliyor. Kreasyonlarımızı Hazırlarken Güpür, İnci Ve Taş Gibi Zarif Aksesuarlar Kullanıyoruz. Hayallerinizi Süsleyen Tüm Gelinlik Modellerini Çalışabiliriz. Modayı Yakından Takip Ederken Gelinlerimize En Son Trend Modelleri Ve Kesimleri Sunmayı İhmal Etmiyoruz.

Deneyim

Duvak, Eldiven, Gelin Kesesi Ve Gelin Buketi Gibi Ürünlerimizle Düğün Moda Evi`ne Gelen Gelinlerimizin Düğün Alışverişlerindeki Tüm Eksiklerini Tek Bir Çatı Altında Tamamlıyoruz. Gelin Sabahlığı Veya Bolero Gibi İhtiyaçlarınız İçin Mağazamızdaki Şık Ürünlerimize Göz Atabilirsiniz. Abiye Ve After Party Elbiselerimiz Özel Günlerinizde Ve Tüm Kutlamalarınızda Güzelliğinizi Ortaya Koyuyor Ayrıca Hamam Konsept Kıyafetlerimiz De Gelinlerimizin İlgisini Çeken Koleksiyonlarımız Arasında Yer Alıyor.

Kapanış

Gelinlerimiz Düğün Moda Evi`ni Ziyaret Ettiğinde Kalıplarımızı Görüp Bizden Başkasını Tercih Etmiyor. Bugüne Dek Gelinlerimiz Moda Evimizden Her Zaman Memnun Ve Mutlu Ayrıldı. Bursa Gelinlik Modellerimiz Ve Erken Rezervasyon Avantajlarımız Hakkında Bilgi Almak İsterseniz, Yandaki Formu Doldurarak Bize Gönderebilirsiniz. Randevu Oluşturmak İçin Tek Yapmanız Gereken Alttaki İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Ulaşmak. Şimdiden Mutluluklar Dileriz.

İletişim
Düğün Moda Evi
Ilhame Acar
Ruhane Acar
Düğün Moda Evi