Düşler Moda Evi

Filter

Düşler Moda Evi

Bursa / Osmangazi

1 haftadan az

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Haftadan Az

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Bolero

Duvak

Eldiven

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Yıllardır Moda Sektöründe Olmanın Getirdiği Tecrübeyle; Sıradanlıktan Uzak, Kişiye Özel Gelinlik Tasarımları Yapıyoruz. Genç Ve Dinamik Ekibimizden Her Türlü Yardımı İsteyebiliyor, Bu Süreci Beraber En Güzel Şekilde Geçiriyoruz. Aslında Hayalinizdeki Gelinliği Bulmanız İçin Size Yol Arkadaşlığı Yapıyoruz Da Diyebiliriz. Güler Yüzlü, Özverili Çalışan Ve Sizin Mutluluğunuz İçin Emek Veren Bir Ekibe Sahibiz. Özel İsteklerinizi De Mümkün Olduğunca Yerine Getirmeye Çalışan Bu Ekibimizden Her Konuda Destek Alabilirsiniz. Özel Dikim, Hazır Model, Abiye Ve Nişanlık Gibi İhtiyaçlarınızı Da Tek Bir Adresten Karşılaşabileceğiniz Düşler Moda Evi Bursa Osmangazi`de Sizleri Bekliyor.

Randevu Oluşturup Modaevimize Geldiğinizde Birçok Gelinlik Alternatifi İle Karşılaşacaksınız. Bu Anlarda Karar Verme Aşamanızı Kolaylaştırmak İçin Fiziğinizi, Karakterinizi Hatta Düğün Mekanınızın Özelliklerini Göz Önünde Tutarak Size Modeller Öneriyoruz. Kayık Yakalı, Düz Kesim İşlemeli, Derin Yırtmaçlı, Uzun Kollu Ve Saten Gibi Özel Tasarım Gelinliklerimizden Dilediğinizi Hemen Deneyebiliyorsunuz. Bu Arada Gelinliğinizin Tamamlayıcı Olan Duvak, Eldiven, Gelin Buketi, Gelin Kesesi Gibi İhtiyaçlarınızı Da Bizden Temin Edebileceğinizi Unutmayın!

Satın Almak İstediğiniz Gelinliğinizi 1 İla 3 Prova Sonrasında Teslim Alabilirsiniz.. Fakat Özel Dikim Gelinliklerde Modele Göre Süre Biraz Daha Uzayabiliyor. Ayrıca Kiralama Hizmetimiz De Bulunuyor. Modaevimizde Bulunan Gelinlikler Dışında Nişanlık Ve Abiye Tasarımlarımızı Da Çok Beğeneceğinize Eminiz. Özenle Tasarlanan Gelinlik Ve Abiye Modelleri, Ferah Prova Alanlarımız Ve Deneyimli Çalışma Arkadaşlarımız İle İsteklerinizi Yerine Getirmekten Mutluluk Duyacağız.

Gördüğünüz İlk Anda Kalbinize Dokunacağına Gönülden İnandığımız Koleksiyonumuzu Değerlendirmek Ve Bursa Gelinlik Fiyatlarımızı Öğrenmek İsterseniz, Randevu Oluşturmak İçin Yapmanız Gereken Şey Çok Basit. Hemen Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Formunu Eksiksiz Bir Şekilde Doldurarak ‘`Ücretsiz Randevu Al`` Butonuna Tıklayabilirsiniz.

İletişim
Düşler Moda Evi
Düşler Moda Evi