Ece Kaytan Wedding House

Teklif

Ece Kaytan Wedding House

Bursa / Nilüfer

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Yepyeni Bir Başlangıcın, Masum Aşkın Ve Mutluluğun Sembolüdür Gelinlik. Üstelik Her Kadın Tarzını Yansıtan Ve Şıklığını Tamamlayan Gelinliği Hayal Eder. Hayallerinizin Gerçek Olması İçin Bursa`da Özel Tasarım Gelinlik Modaevi Arıyorsanız, Ece Kaytan Wedding House Tam Size Göre.

Moda Dünyasına 2015 Tane “Koza” İle Tasarladığı Gelinlikle Hızlı Bir Giriş Yapan Ece Hanım Yönetimindeki Ekibimizle Özel Tarzları Keşfetmeye Hazır Olun. Son Derece Özgün Kreasyonlarla Her Yıl Güzel Gelinlerimizi Şaşırtmaya Devam Ediyoruz. Ekibimizin Profesyonellikten Ve Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı Değerli Anlarınıza Şıklık Olarak Yansıyor. Pek Çok Modaevi Gibi Biz De Abiye, Nişanlık Ve Haute Couture Elbiselerle Özel Anlarınıza Yakışan Tasarımlar Yapıyoruz. Ancak Her Zaman Önceliğimiz Gelinlik Oluyor. Şimdiyse Sizin Tarzınızı Yansıtan Ve Konseptinize Uygun Gelinliği Tasarlamak İçin Hazırlanıyoruz!

Bilmelisiniz Ki Mutluluğunuz İçin Her Zaman Büyük Bir Özen Ve Hassasiyetle Çalışıyoruz. Randevu Sistemiyle İlk Görüşmemizi Düzenliyor,Hazır Modellerimizi Bir De Sizinle Birlikte İnceliyoruz. Tarzınıza Hitap Etmesi İçin Modern Ve Şık Olmasına Dikkat Ettiğimiz Gelinliklerimizin Her Biri Yeni Sezon Kreasyonumuzdan. Bursa Gelinlik Modaevleri Arasında Kendi Farkımızı Özel Tasarımlarımıza Attığımız İmza İle Ortaya Çıkarıyor, El İşlemesi Detaylarla Şıklığınızı Tamamlıyoruz. Ayrıca Her Modelimizde Kaliteli Kumaş, Dantel, Güpür Ve Birbirinden Özel Taşlar Kullanıyoruz. Vücut Ölçüleriniz Alınarak İstediğiniz Özel Bir Modelin Dikimini Yaptırmak İsterseniz, Terzilerimiz Ve Stilistlerimizle Ortak Bir Çalışma Süreci Yürütüyoruz. Her Zaman Olduğu Gibi Provalara Önem Veriyor, Gelinliğinizle Kusursuz Görünmeniz İçin Çalışıyoruz. 1 İla 3 Prova Sürecinde Hazır Modeller Arasından Seçtiğiniz Veya Özel Dikim Gelinliğinizin Şıklığını Tamamlıyoruz. Duvak Ve Gelin Kesesi Gibi Özel Aksesuarlarınızı Da Tasarlayarak Size Özel Dokunuşlar Yapıyoruz.

Siz De Ece Kaytan Wedding House İletişim Formunu Doldurarak Bursa Gelinlik Mağazamızda Özel Bir Görüşme Düzenlemeye Ne Dersiniz? Acele Edin, Form Bu Sayfanın Üst Kısmında Yer Alıyor.

İletişim