Ekru Moda Evi

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Şapka

Foto Galeri

Hakkında

Hayatınızın En Özel Gününde, Hayal Ettiğiniz Gelinliğe Kavuşmanız İçin, Ekru Moda Evi Ailesi Olarak Elimizden Geleni Yapıyoruz. Bu Muhteşem Gününüzde, Kusursuz Güzelliğe Sahip Olmanız İçin, Alanında Uzman Ve Oldukça Deneyimli Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Küçük Yaşlardan Veri Hayalini Kurduğunuz Gelinliğinizi, Özenle Hazırlıyoruz Ve Yüzünüzdeki Gülümsemenin Sebebi Oluyoruz!

Gelinlik Seçiminiz İçin Öncelikle, Nasıl Bir Gelin Görünümü Düşlediğinizi Öğreniyoruz. Sade Veya Gösterişli Fark Etmeksizin, Her Çeşit Gelinliği Büyük Bir Ustalıkla Dikebiliyoruz! Düğün Mekanınız, Düğün Konseptiniz Ve Diğer Detaylar Da Gelinlik Seçiminiz İçin Önemli Oluyor. Sohbetimiz Esnasında, Bunları Da Anlatmanızı İstiyoruz. Ardından, Hazır Modellerimiz Arasından, Birkaç Gelinlik Denemenizi Rica Ediyoruz. Prenses Modelden Düz Kesime, Helen Gelinliklerden Vintage Modellere Kadar Pek Çok Seçeneğimiz Bulunuyor. Bu Sayede, Aradığınız Gelinliği Bulacağınıza Eminiz!

Denediğiniz Gelinlikler Arasında, İçinize Tamamen Sinen Ve Kendinizi Ait Hissettiğiniz Bir Gelinlik Olursa, Hemen Ölçülerinize Göre Tadilat Ettiriyoruz Ve En Kısa Sürede Size Teslim Ediyoruz. Hazır Modellerimiz Arasından Doğru Gelinliği Bulamadığınızı Düşünüyorsanız Ya Da Hayalinizdeki Başka Bir Gelinlik Varsa, Özel Dikim Olanağımız Da Mevcut. Zihninizdeki Modeli Bize Anlattıktan Sonra, Sizin İçin Bir Taslak Oluşturuyoruz. Bu Taslak Üzerinde, İstediğiniz Değişikliği Yapabiliriz. Aksesuar Ekleme Veya Çıkarma İşlemleri, Kumaş Değişikliği Ve Model Üzerindeki Değişiklikleri Örnek Verebiliriz. Kaliteli Kumaşlar Kullanarak, Özenle Diktiğimiz Gelinliği Size, En Geç Üç Prova Sonunda Teslim Ediyoruz.

Bursa Gelinlik Firmaları Arasında, Ayrıcalıklı Ve Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışımızla Birlikte, Siz Değerli Gelinlerimizi Ağırlamaya Devam Ediyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz Ve Bu Özel Gününüzde Bir Payımızın Olmasını İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın! Heyecanınızı Paylaşmak İçin Sabırsızlıkla Bekliyoruz!

İletişim
Ekru Moda Evi
Ekru Moda Evi