Elif Gelinlik

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Çok Uzun Yıllardır Moda Sektöründe Faaliyet Gösteriyoruz Ve Özel Gün Kostümleri Üzerine Çalışıp 7`Den 70`E Tüm Hanımefendilerin Hayallerini Gerçekleştiriyoruz. Mağazamız Elif Gelinlik Bursa`nın Osmangazi İlçesinde, Küçük Balıklı Mahallesi`nde Bulunuyor. Burada Çok Büyük Bir Kitleye Hitap Ediyor Ve İlçemiz Başta Olmak Üzere Tüm Şehirden Ziyaret Ediliyoruz.

Bir Gelinlik Firması Olarak Çiftlerin Hayatındaki En Önemli Başlangıcın Sembollerinden Birini Üretmekten Mutluluk Duyuyor, İşimizi De Severek Yapıyoruz. Kendimizi Geliştirmek Ve Hep Daha İyisini Sunmak İçin Dünya Modasını Yakından Takip Ediyor, Değişen Beğenilere Ayak Uydurabilmek İçin Yenilikleri Kısa Sürede Keşfediyoruz. Bu Yenilikleri Kendi Tarzımızla Harmanlayarak Hemen Müşterilerimize Sunmak İçin Elimizden Geleni Yapıyoruz. Herkese Uygun Bir Hizmet Verebiliyor, Her Beden Ölçülerine, Vücut Tiplerine, Tarzlara Ve İsteklere Sahip Gelinlerimizi Memnun Edebiliyoruz.

Mağazamızda Her Yıl Yenilenen En Güzel Kreasyonlardan Çok Sayıda Hazır Modeli Sergiliyoruz. Tüm Kesim, Model Ve Konseptte Pek Çok Gelinlik Çeşidimiz Var Ve Gelinlerimizi Bunları Gelip Deneyerek Kararlarını Verebiliyorlar. Ancak Eğer Gelinimiz Kendisine Göre Özel Olarak Tasarlanmış Bir Gelinlikle Dünyaevine Girmek İstiyorlarsa Bu Da Mümkün. Tüm İsteklerini Göz Önünde Bulundurarak Özel Dizayn Yapıyor, En Kaliteli Kumaş Ve Danteller Kullanarak El İşçiliği İle Dikiyoruz.

Gelinlikler Haricinde, Talepte Bulunan Gelinlerimiz İçin Diğer Özel Gün Ve Davetlerinde Giyebilecekleri Elbiseler De Üretiyoruz. Nişan Ve Söz Merasimleri, Kına Geceleri, Nikah Törenleri, Kız İsteme Merasimi Gibi Organizasyonlar İçin De Hem Özel Tasarım Hem De Hazır Modellerimiz Mevcut.

Hayatınızın En Özel Ve Tekrarı Olmayan Gününü Şansa Bırakmak İstemiyorsanız Doğru Yerdesiniz. Bursa Osmangazi Gelinlikçileri Arasında En Doğru Tercih İçin Elif Gelinlik Ekibi Olarak Sizi Mağazamıza Bekliyoruz. Bulunduğumuz Sayfanın Yan Tarafında Bulunan Formu Eksiksiz Şekilde Doldurup Attaki Butona Tıklayarak Randevunuzu Alabilirsiniz.

İletişim