Esra Moda

Bursa / Yıldırım

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Kuşak

Foto Galeri

Hakkında

En Özel Gününüzde Sizi, Hayallerinizdeki Görünüme Kavuşturuyoruz! Muhteşem Gelinliğinizle Birlikte, Müstakbel Eşinizin Ve Misafirlerinizin Gözlerini Kamaştıracaksınız! Esra Moda Bursa Ekibi Olarak, Büyük Bir Özen Ve Titizlikle Çalışmalarımızı Yürütüyoruz. Siz Değerli Gelinlerimizin Memnuniyetini Sağlamak Ve Beklentilerine Yanıt Verebilmek İçin Çabalıyoruz.

Her Kadın, Küçük Yaşlardan İtibaren Kendini Bembeyaz Gelinliğin İçinde Hayal Eder. Bu Hayali Gerçeğe Dönüştürmek İçin Her Biri Alanında Uzman Ve Oldukça Yetenekli Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz. Size En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin De Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirmeye Devam Ediyoruz. Sektördeki Yenilikleri Takip Ediyoruz Ve Yılın Gelinlik Modası Üzerine Çalışıyoruz. Siz De Gelinliğinizi, Gözünüz Kapalı Güvenebileceğiniz Birine Emanet Etmek İsterseniz, Doğru Adrestesiniz!

İlk Olarak, Nasıl Bir Gelinlik Düşlendiğinizi Öğreniyoruz. Eğer Hazır Modellerimiz Arasında, Tam Da İstediğiniz Gibi Bir Gelinlik Varsa, Üzerinizde Nasıl Duracağını Görmek İçin, Denemenizi Rica Ediyoruz. İçinize Sinen Bir Model Olursa, Hemen Sizin Ölçülerinize Göre Tadilat Yapıyoruz Ve Kusursuz Bir Şekilde Teslim Ediyoruz.

Özel Dikim Bir Gelinlik Tercih Ederseniz, Öncelikle Bir Taslak Oluşturuyoruz. Bu Taslak Üzerinde Sizinle Birlikte Eklemek Veya Çıkarmak İstediklerinize Karar Veriyoruz. Vücut Ölçülerinize Uyacak Tarzda; A Kesim, Balık Model, Prenses Model Veya Klasik Model Gelinliklerden Her Çeşidini Dikebiliriz. Dikiş Ekibimiz Tarafından Ustalıkla Hazırlanan Bu Eşsiz Gelinliği Size, En Geç Üç Prova Sonunda Teslim Ediyoruz. Böylece, Düşlediğiniz Gelinliğinize Çok Beklemeden Kavuşmuş Oluyorsunuz!

Gelinliğin Yanında Duvak Ve Gelin Kesesi Gibi Aksesuarları Da Size Hediye Ediyoruz!

Bursa Gelinlik Mağazaları Arasında, Pek Çok Çeşit Bulabileceğiniz Ve Özel İlgiyle Karşılanacağınız Firmamızda, Siz Değerli Gelinlerimizin Mutluluğunu Hedefliyoruz. Siz De Kararınızı Verdiyseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Bulunan Fiyat Teklif Formunu Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
Esra Moda
Esra Moda