Filiz Özel Tasarım

Teklif

Filiz Özel Tasarım

Bursa / Nilüfer

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

7.500-10.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gecelik & Sabahlık

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Gelinlik Sektöründe Alışılagelmiş Tasarımların Dışına Çıkarak Yeni Bir Soluk Kazandıran Filiz Özel Tasarım, Düğün Gününüzde Hayalini Kurduğunuz Modele Sahip Olmanızı Sağlıyor. Modern Trendlere Uyum Sağlayan Ve Kendi Tarzıyla Harmanladığı Gelinliklerini Beğeninize Sunarken Özel Dikim Hizmeti Sayesinde Sadece Size Özel Modeller De Tasarlıyor. İstediğiniz Gelinliği Size Teslim Ederken Mükemmel Bir Deneyim Yaşamanızı Sağlıyor Ve Mağazadan Mutlu Ayrılacak Olmanızın Garantisini Veriyor!

Hizmetler

Filiz Özel Tasarım Olarak Hayalinizdeki Gelinliğe Sahip Olmanız İçin Size Hizmet Veriyoruz. Birbirinden Eşsiz Hazır Modellerimizin Yanı Sıra Hayalini Kurduğunuz Gelinliği Tasarımcılarımızla Birlikte Önce Kağıda Döküyoruz. Ardından Usta Terzilerimiz Gelinliği Dikiyor Ve Prova Sürecinizde İsteklerinizi Göz Önünde Bulundurarak Gelinliğe Son Halini Veriyoruz. Ayrıca, Her Bütçeye Hitap Edebilmek Adına Gelinlik Kiralama Seçeneğimiz De Bulunuyor.

Deneyim

Filiz Özel Tasarım Olarak Bu Sektöre Girdiğimiz İlk Günden Beri İyi Tasarımı Doğru Kalıpla, Rahatlığı Ve Konforu Göz Alıcı Bir Modernlikle Buluşturduğumuz Gelinliklerimizi Koleksiyonlarımıza Dahil Ediyoruz. Gelinlerin Düğün Gününde Ve Prova Süreçlerinde Mutlu Olmasını Amaçlayan, İşini Ustalıkla Yapan Profesyonel Bir Ekiple Çalışıyoruz. Ekibimiz Dünya Trendlerini Yakından Takip Ediyor Ve Her Gün Kendini Geliştirerek Heyecanla Çalışıyor.

Deneyim

Bursa Özel Dikim Gelinlik Yapan Mağazaların Arasında Model Çeşitliliğimizle Pek Çok Gelin Adayına Hitap Etmeyi Amaçlıyoruz. İllüzyon Ve V Yakanın Kullanıldığı Göz Kamaştırıcı Romantik Tasarımlar, Kır Düğünlerine Muhteşem Uyum Sağlayacak Bohem Ve Vintage Gelinlikler Gibi Pek Çok Modele Koleksiyonumuzda Yer Veriyoruz. Ayrıca Gelinliklerimizde Mikado Kumaş, Fransız Danteli, Güpür Ve Parıltılı Taş Kullanarak Onları Görkemli Görünümlere De Kavuşturuyoruz.

Deneyim

Filiz Özel Tasarım`da Gelinliklerinize Uyumlu Olarak Bulabileceğiniz Duvak, Eldiven, Gecelik/Sabahlık, Gelin Buketi Ve Kesesi Bulunuyor. Bunun Yanı Sıra Özel Günleriniz İçin Abiye, Söz-Nişan Gününüz İçin Nişanlık Ve Kına Geceniz İçin İse Bindallı Ve Kaftan Modellerimiz Mevcut Bulunuyor. Düğün Gününüzde Göz Alıcı Şıklığa Ulaşmak İçin Bizden Yardım İstediğiniz Takdirde İhtiyaçlarınızı Analiz Ederek Doğru Yönlendirmeler Yapıyor Ve Sizi Özel Gününüze Titizlikle Hazırlıyoruz.

Kapanış

Her Yerde Aradığınız Modern Ve Dikkat Çekici Tasarıma, Kaliteli Kumaşa Ve İyi Dikim Özelliğine Sahip Gelinliği Bursa Gelinlikçilerinin Arasında Filiz Özel Tasarım`da Bulabilirsiniz! Hazır Modellerimizi Yakından İncelemek Ve Özel Dikim Gelinlik İstiyorsanız Hazırlıklarına Hemen Başlamak İçin Sizi En Kısa Zamanda Mağazamıza Bekliyoruz. Sayfada Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanarak Ücretsiz Randevu Oluşturmayı Unutmayın!

İletişim