Fy Tasarım

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Bolero

Duvak

Eldiven

Gecelik & Sabahlık

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Kuşak

Şapka

Şemsiye

Foto Galeri

Hakkında

Fy Tasarım Koleksiyonlarımızla 23 Yıldır Faaliyet Gösteren Tecrübeli Bursa Yıldırım Gelinlik Markalarından Biriyiz. Kişiye Özel Tasarımlarımızda Gelin Adaylarımızın Memnuniyetini Ön Planda Tutuyor Ve Titiz Bir İşçilikle Çalışıyoruz. Modaevimizde Sıradışı Tasarımlarla Hayalinizdeki Gelinlik Sizi Bekliyor. Zengin Kreasyonlarımızı Sadece Sizin İçin Üretiyoruz. Dantelinden Kumaşına Ve İnci Tanelerine Kadar Her Detayı Sizi Yansıtacak Bir Gelinlik Düşlüyorsanız, Fy Tasarım Tam Size Göre.

Hizmetler

Filiz Yıldırım Moda Evi Bünyesinde Gelin Adaylarımızın İstediği Her Modeli Dikebiliriz. Ayrıca Provasız Dikim De Yapabiliyoruz. Gelin Adaylarımızın Farklı Vücut Ölçülerine Göre Tasarımlar Yapıyor, Büyük Beden De Çalışabiliyoruz. Gelinliklerimizin Hepsini Kendimiz Üretiyoruz. Kişiye Özel Siparişlerimiz İse En Sevdiğimiz İşlerimizin Başında Geliyor. Çünkü Kişiye Özel Gelinliklerimizi Tasarlarken Her Seferinde Başka Bir Hikaye Yazmış Oluyoruz.

Sadece Bursa`da Değil, Provasız Dikimlerimizle Yurt Dışındaki Gelinlerimizin De Gözdesiyiz. Modaevimize Geldiğinizde Sizi Dinliyor Ve Hayalinizdeki Gelinliği Sizin Gibi Görmeye Çalışıyoruz. Hangi Beden Olduğunuzun Bizim İçin Hiçbir Önemi Yok. Tasarım Ağırlıklı Çalışan Bir Modaevi Olduğumuzdan Bedeninize Ve Vücut Proporsiyonunuza Uygun Gelinliği Sizin İçin Üretebiliriz. Beğendiğiniz Hazır Bir Modelimiz Olursa Onun Üzerinden Değişiklikler Yaparak Da İlerlememiz Mümkün.

Deneyim

İmalatçı Olarak Adım Attığımız Gelinlik Sektöründe Uzun Yıllardır Gelin Adaylarının İlk Tercihi Olan Bir Aile Şirketiyiz. Kendimizi Sürekli Geliştiriyor, Stajyerlerle Çalışarak Gençlerin De Deneyimlerimizden Yararlanmasını Sağlıyoruz. Bizden Eğitim Alan Genç Arkadaşlar Ustalık Sertifikası Sahibi Olabiliyor. Kreasyonlarımızda Düzenli Olarak Türkiye`nin Önde Gelen Fuar Ve Defilelerinde Yer Alıyoruz. Tasarımcı Ve Stilistlerimiz Gelinlik Sektörünü Yakından Takip Ederek Düşlediğiniz Gelinlik Modellerini Dikiyor.

Deneyim

Fy Tasarım`da Ağırlıklı Olarak Helen Tarzda Gelinlikler Tasarlıyoruz. Prenses, Bohem, Balık Ve A Kesim Modellere Bakmak İsteyen Gelin Adaylarımız Da Zengin Kreasyonlarımızı Deneyebilir. İstediğiniz Her Modeli Dikebiliriz, Bu Yüzden Önemli Olan Sizin Ne İstediğiniz! Gelinliğinizin Seçimi Önemli Bir Adım Olduğundan, Öncelikle Aklınızdaki Gelinliğin Vücut Tipinize Uygun Olup Olmadığına Bakıyoruz. Dilerseniz Bu Aşamada Moda Tasarımcılarımız Size Danışmanlık Da Yapabilir.

Örneğin, A Kesim Ve Genellikle Gösterişli Düğünlerde Tercih Edilen Prenses Kesim Tüm Vücut Tiplerine Uygun Olabilirken, Vücut Hatlarının Belirgin Olmasını İsteyen Gelinlerimize Balık Kesim Öneriyoruz. Helen Gelinlik İse Zarif Vücut Hatlarına Sahip Gelin Adaylarımıza Daha Çok Yakışıyor. Tasarımlarımızı Gelinlik Dünyasının Trendlerine Göre Sürekli Yeniliyoruz. Birlikte Size Ne Çok Yakışan Modeli Tasarlayacağımızdan Hiç Şüpheniz Olmasın.

Deneyim

Fy Tasarım`da Sizi Sadece Hayalinizdeki Gelinlik Modeline Kavuşturmakla Kalmıyor, Taç Ve Duvak Gibi Gelinlik Aksesuarlarınızla Da İlgileniyoruz. Gelinliğinizin Şıklığını Tamamlayacak Eldiven, Bolero Ve Gelin Buketinizi Geniş Ürün Alternatiflerimiz Arasından Seçebilirsiniz. Tül Ve Güpürlü Duvak Modellerimiz De Oldukça Zengin. Nikah Töreninde Veya Düğününde Vintage Bir Tarz Yaratmak İsteyen Gelinlerimize Birbirinden Hoş Şapka Ve Eldivenleri Nikah Elbiseleri Ve Gelinlikleriyle Uyumlu Kumaşlardan Hazırlıyoruz.

Gelinlik Aksesuarlarınızın Yanı Sıra Özel Günlerinizde, Nişan Ve Söz Davetlerinizde Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekebileceğiniz Şık Abiyelerimizi Deneyebilirsiniz. Abiye Koleksiyonlarımızı Farklı Renk Ve Tarzlara Hitap Edecek Şekilde Kısa Ve Uzun Modeller Halinde Dikiyoruz. Geleneksel Kına Gecelerinin Vazgeçilmezi Olan Bindallı Ve Kaftan Modellerimize De Bayılacaksınız. Ayrıca Gelin Adaylarımızın Saç Ve Makyajlarıyla İlgilenip Kuaför Hizmeti De Veriyoruz.

Kapanış

Siz De Farklı Modelleri Deneyerek İçinize En Sinecek Gelinliği Bulmak İstiyorsanız, Zengin Koleksiyonumuzla Sizleri Fy Tasarım`a Bekliyoruz. Modaevimizde Düşlediğiniz Gelinliği Tasarlayabilir Ve Muhteşem Bir Görünüme Kavuşmanızı Sağlayabiliriz. Bursa Gelinlik Modelleri Ve Fiyatları Açısından Erken Anlaşma Avantajlarımızla Gelinlerimizin Bütçelerini De Önemsiyoruz. Randevu Almak İçin Alttaki İletişim Bilgilerimizi Kullanabilir Veya Sayfanın Yanındaki Formu Doldurabilirsiniz.

İletişim