Gamze Dikili Moda Evi

Filter

Gamze Dikili Moda Evi

Bursa / İznik

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Yaşayacağınız En Mutlu Günün Hayallerini Kurmaya Başladınız Mı? Göz Alıcı Görünmek Ve Tüm Davetlilerinizi Etkilemek İsteyen Gelin Adaylarının Tercihi Gamze Dikili Modaevi, Sizin De Düşlerinizi Gerçekleştirmek İçin Sabırsızlanıyor!

Gelinlik Kumaşında, Dikişlerimizde, Kullandığımız Süsleme Aksesuarlarında, İncilerimizde Ve Farklı Tüm Detaylarda Kaliteyi Ön Planda Tutuyoruz. Tarzınızı Yansıtacak Gelinliklerin Yanı Sıra Yaratıcı Ve Özgün Modellerimiz İle De Benzersiz Bir Gelin Olmanızı Amaçlıyoruz.

Farklı Vücut Tiplerine Göre Farklı Gelinlik Önerilerinde Bulunuyoruz. Dikdörtgen Vücut, Elma Vücut, Armut Vücut Ve Kum Saati Vücutlara Göre Straplez Gelinlik, Prenses Gelinlik, A Kesim Gelinlik Ve Balık Model Gelinliklerimiz Arasından Farklı Önerilerde Bulunuyoruz. Güzelliğinizi Ön Plana Çıkarmanız İçin Pek Çok Detaya Önem Vermeniz Gerekiyor. Bırakın Bu Detayları Sizin Yerinize Biz Düşünelim!

Gelinlik Modelinizi Belirlerken Vücut Yapınızın Yanı Sıra Saç Ve Makyajınız, Ten Renginiz, Yüz Hatlarınız Hatta Ve Hatta Düğün Konseptiniz Bile Belirleyici Kriterler Arasında Yer Alıyor. Tüm Bunlara Uyacak Ve Kendi Tarzınızı Yansıtacağınız Gelinliği Gamze Dikili Modaevi`nde Kolaylıkla Seçebiliriz.

Bursa Gelinlik Firmalarından Farklılaştığımız En Önemli Noktalardan Biri De Gelinlik Dışında Saç Ve Makyaj Hizmeti De Verebiliyor Olmamız. Sektörün En İyi Güzellik Ürünleri Ve Makyaj Malzemeleri İle Kusursuz Bir Gelin Olmanız İçin Gereken Her Şeyi Gamze Dikili Modaevi`nde Bulabilirsiniz.

Sadece Gelinlik Değil, Kaftan, Abiye Ve Nişanlık Gibi Ürünleri De Modaevimizde Bulabiliyorsunuz. Bu Ürünleri Çok Uygun Fiyatlarla Satın Alabileceğiniz Gibi Aynı Zamanda Kiralayabiliyorsunuz. Modaevimizdeki Ürün Çeşitliliği Sayesinde Bizi Bu Tarz Özel Günlerin Hepsinde Tercih Edebiliyorsunuz. Sadece Düğününüzde Değil, Doğum Gününüzde, Kına Gecenizde, Söz Ya Da Nişanınızda Da Gamze Dikili Modaevi Farkını Yaşayabilirsiniz.

Özellikle Fiyatlarımızla Da Memnuniyetinizi Sağlayacağımızdan Eminiz. Bursa Gelinlik Fiyatlarından Da Farklılaşan Gelinlik Fiyatlarımız İle Hem Size Hem De Cebinize Hitap Ediyoruz.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Doldurarak Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Gamze Dikili Moda Evi
Gamze Dikili Moda Evi