Gelince Elit

Bursa / İnegöl

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Eldiven

Gelin Buketi

Gelin Kesesi

Şapka

Foto Galeri

Hakkında

Sizi, Küçük Yaşlardan Beri Hayalini Kurduğunuz O Muhteşem Gelinliğe Kavuşturuyoruz! Müstakbel Eşinizle Hayatınızı Birleştirme Aşamasında, En Önemli Adımlardan Biri De Gelinlik Seçimidir. Gelinliği Giydiğinizde İçinde Adeta Bir Prenses Gibi Hissetmelisiniz! Aynı Zamanda Bu Gelinlik, Hayatınızda Giydiğiniz En Güzel Elbise Olmalı! Biz De Gelince Elit İnegöl Ailesi Olarak Siz Değerli Gelinlerimizin Hayallerini Gerçeğe Dönüştürmeyi Vaat Ediyoruz. En Özel Gününüzde Bir Kuğu Gibi Süzülmeniz İçin, Profesyonel Bir Ekiple Birlikte Çalışıyoruz.

Hayatınızın En Özel Gününde, Düşlerinizdeki Gelinliğe Sahip Olmanız İçin Öncelikle, Sizinle Sohbet Ederek Başlıyoruz. Mağazamıza Geldiğinizde Yaptığımız Sohbet Esnasında, Nasıl Bir Gelinlik İstediğinizi Ve Hangi Modelin İçinde Mutlu Olacağınızı Öğreniyoruz. Buna Göre De Hazır Modellerimiz Arasından, Beğendiğiniz Birkaç Tanesini Denemenizi Tavsiye Ediyoruz. Eğer, Gelinliğinizi Bulduğunuzu Düşünürseniz, Ölçülerinize Göre Tadilat Ediliyor Ve Bu Güzel Gelinlik Size En Kısa Sürede Ulaştırılıyor.

Özel Dikim Bir Gelinlik Tercih Ederseniz; A Kesimden Prenses Modele, Helen Modelden Bohem Tarza Kadar Pek Çok Farklı Tarzda Gelinlik Modelini Siz Değerli Gelinlerimiz İçin Hazırlayabiliriz. Yeter Ki Siz İsteyin! Haute Couture İçin İlk Olarak, Taslak Oluşturuyoruz. Bunun Üzerinde Değiştirmek Veya Eklemek İstediğiniz Bir Şey Olursa, Hemen Sizin İstediğiniz Şekli Verebiliyoruz. Vücut Ölçülerinize Göre Kusursuz Dikilen Bu Gelinlik Size, En Geç Üç Prova Sonunda Teslim Ediliyor.

Gelinliğinizin Yanında, Duvak Ve Gelin Kesesi Gibi Aksesuarlar Kullanmak İsterseniz, Bunlar Da Bizim Size Hediyemiz Oluyor. Gelinliğinize Uyacak Tarzda Kumaşlarla Bu Güzel Aksesuarları Size Armağan Ediyoruz.

Siz Değerli Gelinlerimize Sunduğumuz Hizmetler Bu Şekilde. İnegöl Gelinlik Fiyatları Ve Hizmetlerimizin Detayları Hakkında Bilgi Almak İsterseniz, Sayfanın Hemen Yan Tarafında Yer Alan Fiyat Teklif Formunu Eksiksiz Olarak Doldurun Ve Bize Ulaşın!

İletişim
Gelince Elit
Gelince Elit