Gönül Modaevi

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Buketi

Foto Galeri

Hakkında

Tasarımından Dikimine Kadar Özenle Çalışılmış, Her Konseptte Uygun Gelinlik Modellerimizle Farkımızı Konuşturuyor, Düğününüz İçin Hayallerinizdeki Gelinlikle Sizi Buluşturuyoruz. Gönül Moda Evi Olarak Muhteşem Modellerimiz Ve Geniş Yelpazemizle Bursa`da Faaliyet Gösteriyor, Gelinlik Modellerimizi Her Sene Modaya Uygun Olarak Yeniliyoruz.

Düğün Hazırlıklarının Karar Aşaması En Zor Kısmı Elbette Gelinlik! Biliyoruz Ki Kafanızda Birden Fazla Soru Bulunuyor. Bedenime Uygun Gelinlik Bulabilecek Miyim? Hangi Model Bana Daha Çok Yakışır? Gelinliğimin Renk Tonu Nasıl Olmalı? Tarzımı En Çok Yansıtan Gelinlik Modeli Nedir? Gibi Sorular Soruyorsunuz Kendinize. Gönül Moda Olarak Sektördeki Deneyimimizle Bütün Sorularınıza En İyi Şekilde Cevap Veriyor, Karar Aşamanızda Sizinle Tecrübemizi Paylaşarak Yönlendirmelerde Bulunuyoruz.

Kişiye Özel Tasarım Ve Özgün Gelinlik Modellerimizle Büyüleyici Bir Görünüme Kavuşturuyoruz Sizi. Gelinlik Modelini Belirlerken Birden Fazla Detayı Göz Önünde Bulunduruyoruz. Belirlediğiniz Bir Konsept Var İse En Çok Da Buna Yönelik Gelinlik Modelinizi Belirliyoruz. Düğün Mekânınız, Vücut Tipiniz, Kutlama Yapacağınız Mevsim De Önem Verdiğimiz Konular Arasında Yer Alıyor.

Gelinliğinizin Modelinizi Belirledik. Şimdi Sıra Uyum İçerisinde Görünmenizi Sağlayacak Duvak Ve Saç Aksesuarı Seçiminde! Duvak Ve Saç Aksesuarınızın Ahenk İçinde Olması Gerekiyor Ve Bu Konuda Oldukça Titizleniyoruz. Duvak Siciminde Genellikle Gelinliğinizin İşlemesine Göre Modeller Gösteriyoruz. İşlemeli Bir Model Seçtiyseniz Sade, Düz Ve Sade Bir Gelinlik Modeli Seçtiyseniz İse Güpürlü Duvakları Tercih Edebilirsiniz.

Gönül Moda Bursa Olarak Gelinliğinizi Yaklaşık Olarak 3 Provada Hazırlıyor, İsteğe Bağlı Olarak Pazar Günleri De Hizmet Verebiliyoruz. . Siz De Özel Günlerinizde Kusursuz Bir Görünüme Ulaşmak İstiyorsanız Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Yapmanız Gerekenler Sayfanın Üst Kısmında Bulunan İletişim Formunu Eksiksiz Doldurarak “Randevu Al`` Butonuna Tıklamak!

İletişim
Gönül Modaevi
Gönül Modaevi