Gülten Şen Moda Evi

Teklif

Gülten Şen Moda Evi

Bursa / Osmangazi

1 hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000-7.500 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

1 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Buketi

Taç & Toka

Foto Galeri

Hakkında

2020 Yılında Gülten Şen Tarafından Kurulan Gülten Şen Moda Evi Bursa Osmangazi Gelinlik Mağazaları Arasında Tecrübeli Terzileri Ve Üstün Kalitesi İle Öne Çıkıyor. Samimiyet, Empati Ve Güven Değerlerini Benimseyen Firmamız, Gelinlerimizi Özel Gününe Hazırlarken En İnce Ayrıntıları Bile Düşünüyor. Çarpıcı Detaylarla Bezeli Abiye Elbise Ve Gelinlik Modellerimiz Yanında Deneyimli Ekibimiz İle Hayalinizdeki Elbiseyi Yaratmak Size Kalıyor.

Hizmetler

Gülten Şen Moda Evi Özel Dikim, Kiralama Ve Tadilat Olmak Üzere Başlıca 3 Farklı Hizmet Sunuyor. Özel Dikim Gelinliklerde Bedeninize En Uygun Elbiseyi Dikmek Üzere 3 Prova Yapıyor, Tasarım Ve Dikim Süresince Size Uzun Bir Zaman Dilimi Ayırıyoruz. Süreç Boyunca Kilo Alıp Verme Ve Benzeri Her İhtimali Sizler İçin Düşünüyoruz. Dilerseniz Gelinliğinizi Sıfırdan Oluşturabilir Veya Mağazamızdaki Gelinliklerden Seçip, Renk, Kumaş Ve Dantel İşlemelerde Değişiklik Yapabilirsiniz.

Deneyim

Kurucumuz Gülten Şen Tasarımlarına 13 Yaşında Başlayıp, Seneler Boyu Sektörde Tecrübe Kazandı. Şen, Annesinin Gelinliğinde Değişiklikler Yaparak Başladığı Bu Yolculuğu Yüzlerce Gelinin Hayallerini Gerçekleştirerek Devam Ettiriyor. Tecrübenin Moda Ve Tasarıma Dair Teorik Bilgilerle Buluştuğu Gülten Moda Evi`nde Gülten Hanım, Oğlu, Kızı Ve Deneyimli Ustası İle 4 Kişilik Ekibimiz Harikalar Yaratıyor.

Deneyim

Bursa Gelinlik Moda Evleri Arasında Yenilikçi Ve Modern Tarzıyla Bilinen Gülten Şen Moda Evi Farklı Tasarım Ve Tarzların Buluşma Noktası. Tercihinize Göre Transparan Modellerden Tesettür Modellere Kadar Geniş Bir Yelpaze Sunuyoruz. Helen, Prenses, Bohem, Klasik Ve Hatta Gotik Ve Vintage Modellerimiz Bile Bulunuyor. Özellikle De Dikim Aşamasında Aklınızdaki Örnekleri Deneyimli Terzilerimiz İle Paylaşabilir, Hayalinizdeki Gelinliği En İnce Ayrıntısına Kadar Tasarlayabilirsiniz.

Deneyim

Gelinlik Modeline Göre Tadilat Gün İçinde Bile Tecrübeli Ekibimiz Tamamlanabiliyor. Erken Rezervasyon Ve Planlama Sürecinde De Birçok Avantaj Sunmaktayız. Sadece Bursa`da Değil Yurdun Her Bölgesinde Ve Yurt Dışında Da Hizmet Veren Gülşen Moda Evi Gelinlerimiz İçin Kargo Hizmeti De Sağlıyor. Gelinliğinizi Taçlandıracak Çeşitli Aksesuarlarımızı Da Kiralayabilir, Satın Alabilir Ve Anlaşmalı Kuru Temizleme Hizmetinden Faydalanabilirsiniz.

Kapanış

Gülten Şen Moda Evi Bursa`da Gelinlikçiler İçinde, Kalite, Ticarette Doğruluk Ve Müşteri Memnuniyetinden Ödün Vermiyor. Tadilat, Tasarım, Dikim Gibi Birçok Farklı Hizmet Sunduğumuz Mağazamızda, Aklınızda Bir Model Yoksa Dahi Elbiselerimizden İlham, Ekibimizden Fikir Alabilirsiniz. Hayallerinizdeki Gelinliğe Sahip Olmak İçin Yukarıdaki Formu Doldurarak Bizlerle İletişime Geçerek Siz De Tasarımlarımızla Dünya Evine Giren Birçok Mutlu Gelinden Biri Olun!

İletişim