Hayal Moda Evi

Bursa / Osmangazi

4 Hafta

Teslim Süresi

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

10.000-15.000 TL

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

Teslim Süresi

4 Hafta

Gelinlik Kaç Provada Hazır Oluyor?

1-3

Sağladığınız Aksesuar Var Mı?

Duvak

Gelin Kesesi

Foto Galeri

Hakkında

Biz, Modaya Tutkuyla Bağlı Ve Bu Alanı Seven İki Kız Kardeş Olarak Hayal Moda Evi Bursa Osmangazi`deki Gelinlikçimizin Kurucularıyız. 80`Li Yıllarda Bu Mesleğe Adım Attık Ve İlgimizi, Çalıştığımız Süre Boyunca Tecrübeye Dönüştürdük. Aradan Geçen Zaman Boyunca Alt Yapısını Oluşturduğumuz Fikrimizi Nihâyet 1997 Yılında Uygulamaya Geçirdik Ve Kendimize Ait Modaevimizi Açtık. O Günden Beri De Aynı Heyecan Ve Hevesle Çalışmaya Devam Ediyoruz. Ancak Artık Arkamızda İşini Severek Yapan Profesyonel Ve Uzman Bir Ekip Var. Üstelik 2015 Yılında İse Ailemizin İkinci Nesli De Aramıza Katıldı Ve Artık Geçmişin Deneyimleri Günümüzün Genç Ve Dinamik Trendleriyle Buluştu. Bu Sayede Her Zamankinden Daha Güçlü Bir Şekilde İşlerimizi Devam Ettiriyoruz.

Başarımızın Kaynağını Her Müşterimize Eşit Bir Şekilde Sunduğumuz Özenli İlgi Ve Alâkada Görüyoruz. Ekip Çalışması İle Titiz Bir Şekilde Çalışıyor Ve İşlerimizi Tam Zamanında Layığı İle Tamamlıyoruz. Üretimlerimizde Kullandığımız Kumaşları Ve Dantelleri Hem Çeşitlilik Hem De Kalite Açısından Tatmin Edici Bir Şekilde Temin Ediyoruz. Özel Tasarım Ve Dikim Gelinlik Hayali Kuran Gelinlerimize Bu Konuda Gözü Kapalı Teminat Verebiliriz. Ekibimiz Tarafından Gelinin Tüm Arzuları Dikkate Alınarak Tasarlanan Elbiseler Terzilerimiz Tarafından İnce El İşçilikleriyle Dikilir.

Modaevimizde Aynı Zamanda Çok Sayıda Hazır Model Ve Gelinlik Ve Abiye Nişanlık Da Bulunduruyoruz. Zevkine Hitap Eden Ve Bütçesine Uygun Modelleri Buradan Da Seçebilir Ve Kısa Sürede Teslim Alabilirsiniz.

Konum Olarak Bursa Altıparmak Hayal Moda Evi`mizin Bulunduğu Caddedir. Merkezi Lokasyonumuz Sayesinde Şehrin Her Bölgesinden Kolaylıkla Ulaşılabiliyoruz. Hafta Sonları Da Hizmet Verdiğimiz İçin Çalışan Gelinlerimiz De Rahatlıkla Bizden Hizmet Alabiliyorlar. Dilerseniz Sayfa Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Ulaşın Ve Randevulaşarak Yüz Yüze Görüşme Şansı Yakalayalım. Sizi Hayal Ettiğiniz Gelinliğe Kavuşturmak İçin Sabırsızlanıyoruz!

İletişim
Hayal Moda Evi
Hayal Moda Evi