Cihan Ege Orkestrası

Bursa / Osmangazi

15.000-20.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

15.000-20.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

3 Saat

Performans Süresi

3 Saat

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Müzisyen Sayısına Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Diğer

Flamenko

Grek

Karadeniz

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Orkestra

Repertuar Dilleri

Diğer

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Hakkında

Düğününüz Yaşamınızın En Özel Günleri Arasında Üst Sıralarda Yerini Alacak Anlardan Biri. Cihan Ege Orkestrası Olarak Mutlu Anlarınızda Yanınızda Oluyor, Sizi Eğlendiriyoruz.

Bizimle Çalışan Tüm Çiftlerin Gece Son Bulduğunda Akıllarında Kalan Tek Şey Ne Kadar Çok Eğlendikleri Oluyor. İşte Bu Eğlenceyi En İyi Şekilde Misafirlerinize Sunmak İçin Özenle Çalışıyoruz. Gecenizi Kusursuz Bir Şekilde Tüm Detaylarıyla Planlıyoruz. Tüm İstek Ve Beklentilerinizi A`dan Z`ye Eksiksiz Bir Şekilde Karşılıyoruz. Bizim İçin Müşteri Memnuniyetini Sağlayabilmek Çok Önemli.

Bursa Düğün Orkestraları Arasında Öne Çıkan Bir İsme Sahibiz. Profesyonel, Alanında Uzman Ve Yetenekli Müzisyenlerle Çalışıyoruz. Düğününüzü Geniş Müzik Repertuvarımız Ve Sahne Hakimiyetimizle Renklendiriyoruz. Etkileyici Performanslarımızla Şölen Havasında Geçecek Bir Eğlenceye Hazır Mısınız?

Davetinizden Önce Sizinle Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Konuşuyoruz. Hizmet İçeriklerimiz Konusunda Sizi Aydınlatıyoruz. Tamamen Beklentilerinizi Karşılayacak Bir Düğün Akışı Oluşturuyoruz. Mekana Giriş, İlk Dans, Takı Merasimi, Pasta Kesimi, El Çiçeği Atma Ve Düğün Sonu Kapanış Gibi Tüm Anlarda İstediğiniz Müzikleri Çalıyoruz. Hem Sizin Hem De Konuklarınızın Eğlenebileceği Bir Şarkı Listesi Oluşturuyoruz. Sahne Alacak Kadro Sayımızı Davet İçeriğinizin İhtiyacına Göre Ayarlıyoruz.

Cihan Ege Orkestrası İle Düğünlerin Yanı Sıra Aklınıza Gelen Ve İçerisinde Müzik Barındıran Tüm Özel Anlarınızda Eğlenebilirsiniz. Tecrübemize Ve Kalitemize Güvenin. Bugüne Kadar Çok Sayıda Davette Performans Sergileme Şansına Eriştik. Her Seferinde Olumlu Geri Dönüşler Almayı Başardık. Sizin Organizasyonunuzda Da Muhteşem Bir Performans Sergileyeceğimize Eminiz. Gecenizin Akışını Baştan Sona Kontrolümüz Altında Tutuyoruz. Gece Bittiğinde Bizimle Çalıştığınız İçin “İyi Ki!” Demenizi İstiyoruz.

Tüm Bu Bilgiler Işığında Düğününüzde Bizi Tercih Etmek İsterseniz, Sayfada Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanabilir Ya Da Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Cihan Ege Orkestrası
Cihan Ege Orkestrası