2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

2.500-5.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Haftadan Az

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

1 Saatten Az

Performans Süresi

4 Saatten Fazla

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Diğer

Flamenko

Grek

Karadeniz

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Dj

Repertuar Dilleri

Almanca

Arapça

Diğer

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Hakkında

Hayalinizdeki Düğünü Tasarlarken Sıra Orkestra Seçimine Geldiğinde Sizi Tecrübemiz, Kalitemiz Ve Birbirinden Güzel Şarkılara Sahip Müzik Arşivimizle Eğlendirmek İstediğimiz Dj Cemil Aysema`ya Bekliyoruz.

Uzun Yıllardır Düğün, Kına Gecesi, Söz, Nişan, Parti Ve Kutlama Gibi Özel Gün Ve Organizasyonlarda Müzik İhtiyaçlarını Giderecek Bir Hizmet Sunuyoruz. Eğlence Sektörünün Odak Noktasında Bulunmamızın Yanı Sıra Şehrin Her Bölgesine Başarıyla Hizmet Veriyoruz. Düğününüzde Hem Sizi Hem De Konuklarınızı Eğlendiriyoruz.

Geniş Bir Repertuvara Sahibiz. Eğlenceleriniz İçin Bize Güvenebilirsiniz. Mesleğinde İyi Yerlere Gelmiş Ve Alanında Kendini Kanıtlamış, Müzik Aşığı Kişilerle Birlikte Çalışıyoruz. Her Zaman %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışarak Da Beklentilerinizin Karşılanacağı Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz. Rakiplerimize Karşı Farkımızı Ortaya Koyarak Kendimizi Ön Plana Çıkaracak Çalışmalara İmza Atıyoruz.

Düğün Mekanınız Salon Ya Da Kır Bahçesi Olsa Bile Bizim İçin Fark Etmiyor. İstediğiniz Her Yerde Size Rahatlıkla Eşlik Edebiliyoruz. Yerli Ve Yabancı Müzik Arşivimize Ek Olarak Nostaljik Parçalara Da Hizmetimiz Esnasında Yer Veriyoruz. Hip Hop, Dubstep, Rock Popo, Electro Pop Ve Klasik Ağırlıklı Müzikleri Genellikle Tercih Ediyoruz. Düğün Öncesi Sizinle Bir Araya Geldiğimizde Nasıl Bir Konsept Ettiğinizi Öğrenerek Çalışmalarımıza Başlıyoruz. İstek Parçalarınızı Ve Organizasyon Konseptinizi Göz Önünde Bulunarak Size Uygun Bir İçerik Oluşturuyoruz.

Üstelik Sadece Bursa İli İçerisinde Hizmet Vermekle Kalmıyoruz. Şehir Dışında Da Organizasyonlara Katılım Göstererek Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz. Düğünden Önce Bizimle İletişime Geçtiğinizde Hazırlıklarımıza Başlıyor Ve Düğün Gününüzde Sorunsuz Bir Hizmet Ortaya Koyuyoruz. Düğün Mekanınıza Saatler Öncesinden Gelerek Gereken Tüm Kurulumları Yapıyoruz. Provalar Yaparak Ses Ekipmanlarımızı Test Ediyor, Kendimizi Eğlencenize Hazırlıyoruz.

Siz De Bursa Müzik Organizasyonu Hizmeti Veren Firmalar Arasında Yer Aldığımız Orkestramızın Ayrıcalıklı İmkanlarından Yararlanmak İsterseniz Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Kanallarını Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim
Dj Cemil Aysema
Dj Cemil Aysema