Ege Mey Orkestrası

Bursa

15.000-20.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

15.000-20.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

4 Saat

Performans Süresi

3 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Müzisyen Sayısına Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Diğer

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Düğün Bandosu

Fasıl Grubu

Karşılama&Kokteyl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Ege Mey Orkestrası Olarak Uzun Zamandır Müzik Yapan Bir Ekibiz. Huzur, Aşk, Sevgi Ve Mutluluk Gibi Tüm Güzel Duyguları Enstrümanlarımızla Size Aktarıyoruz. Düğün Gibi Özel Davetlerinize Renk Katıyor, Sevdiklerinizle Birlikte Eğlenceli Zamanlar Geçirmenizi Sağlıyoruz.

Kocaeli Merkezli Bir Firma Olmamıza Rağmen Bursa Canlı Müzik Grupları Arasında Da Yer Alıyoruz. Orkestramızın Tamamı Eğitimli Müzisyenlerden Oluşuyor. İşimizi Daima Severek Yapıyoruz. Dinlemekten Keyif Alacağınız Parçalara Repertuvarımız İçerisinde Mutlaka Yer Veriyoruz. Önceliğimiz Her Zaman Sizi Memnun Etmek. Bu Amaç Doğrultusunda Da Düğünden Önce Sizinle Ön Görüşme Yapıyor Ve İsteklerinizin Neler Olduğunu Öğreniyoruz. Tamamen Zevkinize Uygun Bir Hizmet Sunuyoruz. Her Detayda Fikrinizi Alıyor, Tercihlerinize Göre Müzik Listenizi Oluşturuyoruz.

Kendimizi Daima Yeniliyor Ve Geliştiriyoruz. Bugüne Kadar Orduevlerinde, Özel Tesislerde, Otellerde, Düğünlerde, Kına Eğlencelerinde, Nişanlarda Hizmet Vermeyi Başardık. Müziğin Birleştirici Gücüyle Sizin De Davetlerinize Güzellik Katmak İstiyoruz. Ekipman Konusunda Oldukça Çeşitli İmkanlara Sahibiz. Düğün Mekanınıza Uygun Olan Tüm Ekipmanı Biz Temin Ediyoruz. Ses, Işık, Sahne Ve Truss Sistemlerini Son Teknoloji Aletlerle Sağlıyoruz. Ortalama Dört Saatlik Bir Performans Sergiliyoruz. Fiyatlandırmamız Da Performans Süremize Ve Hizmet İçeriklerimize Göre Değişkenlik Gösteriyor.

Orkestramız Bünyesinde Org, Trompet, Perküsyon Ve Solist Bulunuyor. Dilerseniz Dj Performans Hizmeti De Alabilir, Davul Şovları Ya Da Fasıl Gruplarıyla Kutlamalarınızı Renklendirebilirsiniz. Repertuvarımız İçerisinde Yöresel Oyun Havalarından Pop Ve Batı Müziğine Kadar Pek Çok Farklı Alternatifi Size Sunuyoruz. Düğün Esnasında Sizden Ve Konuklarınızdan Gelen İstek Parça Taleplerini De Memnuniyetle Yerine Getiriyoruz.

Siz De Ege Mey Orkestrası`ndan Bursa`da Hizmet Almak İsterseniz Sayfa Üzerinde Yer Alan Firma İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ya Da Yandaki Formu Doldurup “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Basarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim