En Güzel Gecem

Bursa / Nilüfer

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

2.500-5.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

5 Saatten Fazla

Performans Süresi

4 Saatten Fazla

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Diğer

Flamenko

Grek

Karadeniz

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Düğün Bandosu

Fasıl Grubu

Karşılama&Kokteyl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Almanca

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Unutulmaz Bir Düğünün En Özel Detaylarından Birisi De Fazlasıyla Eğlenceli Olması. Biz De Tam Olarak Bunun İçin Çalışan Bir Firmayız. En Güzel Gecem İsimli Firmamızla 15 Yılı Aşkın Süredir Organizaysonlara Dj, Ses Ve Sahne Hazırlıkları Konularında Destek Oluyoruz. Eskişehir Merkezli Olmamıza Karşı Türkiye`nin Pek Çok İlinde Bizimle Çalışmak İsteyen Çiftlerimize Ulaşıyoruz.

Bursa Dj Kiralama Araştırmanızda Karşınıza Çıktıysanız Oldukça Şanslısınız Demektir. Çünkü İşimizi Hem Severek Hem De Titizlikle Yapıyoruz. Bu Da Ortaya Şahane Sonuçların, Unutulmaz Bir Eğlencenin Çıkmasını Sağlıyor. Bugüne Kadar Sayısız Eğlence, Düğün, Davet, Mezuniyet Ve Balo Gibi Organizasyonlarda Yer Almış Bir Ekibiz. Önceliğimiz İse Her Zaman Çiftlerimizi Memnun Etmek.

Sınırsız Bir Müzik Arşivine Sahibiz. Yıllarca Tecrübeli Ekibimizle Organizasyonlarınızda Eğlenceyi Tavan Yaptırıyoruz. Dj Müziklerimizle Çarpıcı Bir Hizmet Sunuyoruz. Üstelik Size Sadece Dj Hizmeti Sunmakla Yetinmiyoruz. Hizmetlerimiz Asla Bununla Sınırlı Değil. İstekleriniz Doğrultusunda Vokal, Canlı Müzik Enstrümanları, Dans Şovları, Animasyonlar, Ses, Işık Ve Sahne Düzeni Kurulumu Gibi Çeşitli Konularda Da Her Türlü Desteği Veriyoruz.

Organizasyonunuzdan Önce Sizinle Mutlaka Bir Araya Gelerek Nasıl Bir Hizmet Almak İstediğinizi Ayrıntılı Olarak Konuşuyoruz. Eğlencenizin İçeriğine Ve Konseptine Göre Size Özel Bir Hizmet Planı Oluşturuyoruz. Bütçeniz Ya Da Beklentileriniz Hizmet İçeriğini En Çok Belirleyecek İki Unsur. Çalacak Müziklerden, Hazırlanacak Sahne Sistemlerine Kadar Tüm Detayları Görüşmelerimiz Esnasında Konuşuyoruz.

En Güzel Gecem`in Profesyonel Ekibi Olarak Esas Amacımız Sizi Sonuna Kadar Memnun Etmek. İşimize Gösterdiğimiz Özen, Saygı Ve Sevgi İle Sizin De Takdirinizi Kazanacağımıza İnanıyoruz. Her Zaman Kendimizi Geliştirmeyi İlkemiz Olarak Kabul Ediyor Ve Daima En Mükemmeli Yakalamaya Çalışıyoruz. Böylelikle Memnuniyetinizi Yüksek Seviyelere Taşımayı Hedefliyoruz.

Siz De En Güzel Gecem`in Bursa`daki Çiftlerinden Biri Olmak İsterseniz Sayfada Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanarak Ya Da Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
En Güzel Gecem
En Güzel Gecem