Halil Özkıral Ve Orkestrası

Filter

Halil Özkıral Ve Orkestrası

Bursa / Osmangazi

10.000-15.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

10.000-15.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

3 Saat

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Fasıl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Foto Galeri

Hakkında

Standart Müzik Repertuvarlarından Sıkıldınız Mı? O Zaman Sizleri Bursa Ve Çevre İllerde Uzun Süredir Sahne Alan, Sempatikliği Ve Muhteşem Sesiyle Tüm Organizasyonlarınızı Adeta Bir Şenliğe Çevirecek Halil Özkıral Ve Orkestrası İle Tanıştırmak İsteriz. Evlenecek Çiftlere Özel Olarak Hazırladığımız Repertuvarımız İle Organizasyonunuzun Tam Da Sizin İstediğiniz Gibi Geçmesi İçin Elimizdeki Tüm İmkânları Kullanıyoruz.

Düğün Öncesi Sizinle Beraber Oturup Repertuvar Yapılması Ve Düğününüzde Sadece En Sevdiğiniz Müziklerin Çalması Hoşunuza Gitmez Mi? En Özel Gününüzü Riske Atmayın! Tamamen Sizin Mutluluğunuzu Düşünen, Yetenekli Ekibimizle Unutulmayacak Kadar Güzel Bir Gün Geçirin.

Şimdiye Kadar Çok Başarılı İşlere İmzasını Atmış Ekibimiz, Kazandığımız Tecrübe Ve Deneyimler İle Çok Daha Kaliteli, Çok Daha Doğru Bir Hizmeti Siz Değerli Konuklarıyla Buluşturmak İstiyor. Çiftlerimizin Ve Konuklarının Hangi Müzik Türlerinden Hoşlandığını, Bizden Ne Gibi İsteklerde Bulunabileceğini Önceden Tahmin Ederek Planlamalar Yapıyor, Doğru, Dürüst Ve Güvenilir İlkelerle Kendimizi Her Geçen Gün Biraz Daha Geliştiriyoruz.

Bursa Düğün Müzik Gruplarının Sunduğu Olanaklardan Çok Farklı Ve Geniş Bir Hizmet Yelpazemiz Bulunuyor. Bayi Toplantıları, Baby Shower, Doğum Günü, Konferans, Özel Etkinlikler, Eğitim Ve Motivasyon Toplantıları, Düğün Organizasyonları, Açılış Etkinlikleri, Lansman Etkinlikleri, Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler Ve Kokteyl Organizasyonları, Profesyonel Fotoğrafçılık, Ses & Işık Ekipmanları, Trio Solist, Orkestra, Dj Hizmeti, Bireysel Ve Kurumsal Tüm Etkinlikleriniz İçin Kendinizi Yorulmadan, Hiç Düşünmeden Tüm Detayları Bize Emanet Edebilirsiniz. Etkinliklerinizden En Az İki Hafta Önce Bizimle İletişime Geçmeniz Gerektiğinin Bilgisi De Verelim.

Tekrarının İmkânsız Olduğu Değerli Günlerinizi Muhteşem Bir Eğlenceyle Taçlandırmak İstiyorsanız; Sayfanın Üst Kısmında Bulunan Ücretsiz Teklif Formunu Veya Telefon Numarasını Kullanarak Bizimle İletişime Geçebilir, Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

İletişim
Halil Özkıral Ve Orkestrası
Halil Özkıral Ve Orkestrası