Lounge Event Orkestrası

Filter

Lounge Event Orkestrası

Bursa

20.000-25.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

20.000-25.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

4 Saat

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Fasıl Grubu

Orkestra

Repertuar Dilleri

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Lounge Event Orkestrası Olarak En Özel Gününüzde Yanınızda Oluyor Ve Bu Gecenin Güzel Bir Şekilde Tamamlanmasını Sağlıyoruz.

Gece Son Bulduğunda, Akıllarda Kalan Şey Ne Kadar Çok Eğlendiğinizdir. İşte Bu Eğlenceyi En İyi Şekilde Konuklarınıza Sunmak İçin Gecenizi Kusursuz Bir Şekilde Planlıyor, Tüm İstek Ve Beklentilerinizi Eksiksiz Bir Şekilde Karşılıyoruz.

Lounge Event Düğün Orkestrası Olarak; Alanında Uzman, Uzun Yıllar Profesyonel Bir Şekilde Sahne Almış Müzisyen Ve Şarkıcılar İle Hizmet Veriyor, Düğününüzü Bir Şölen Havasına Dönüştürüyoruz. Etkileyici Performansımız İle Tüm Konuklarınız Aklında Yer Edeceğimizden Eminiz.

Orkestramızdaki Müzisyen Sayısını, Organizasyonlarınızın Büyüklüğüne Göre Belirliyoruz. Küçük Organizasyonlarınız İçin Piyanist, Gitarist, Keman Sanatçısı Sunuyor, Her Tarzdan İhtiyaca Yanıt Verebiliyoruz. 2-3 Ya Da 4 Kişilik Karşılama Ya Da Kokteyl Hizmetlerimiz De Bulunuyor. Dilerseniz Bando Ekibi, Pop Orkestrası, Türk Sanat Müziği Ya Da Türk Halk Müziği Gruplarını Özel Olarak Geceniz İçin Hazırlayabiliyoruz. Müzik Konusunda Sonsuz Bir Hizmet Anlayışı İle Sizinle Olacağız, Emin Olabilirsiniz!

Lounge Event Etkinlik Ayırmadan Müşterilen Bütün Özel Anını Benzersiz Bir Organizasyona Dönüştürebiliyor. Düğünler Dışında Söz Ve Nişanlar, Mezuniyet Baloları, Sünnet Düğünleri, Doğum Günleri, Partiler, Açılışlar, İş Yemekleri, Şirket Toplantıları Ve Kokteyller Gibi Özel Ya Da Kurumsal Tüm Davetlerde Gönül Rahatlığıyla Tercih Edebilirsiniz. Tecrübesi Ve Kalitesine Güvenebilir, Gecenizin Akışını En İyi Şekilde Yöneteceğinden Emin Olabilirsiniz.

Tüm Bu Bilgiler Doğrultusunda Organizasyonunuz İçin Bizi Tercih Etmek İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanabilir Ya Da Formu Doldurabilirsiniz. Bize Ulaşın, Gecenizi Kusursuz Bir Hale Dönüştürelim!

İletişim
Lounge Event Orkestrası
Lounge Event Orkestrası