Mali Ve Orkestrası

Bursa / Nilüfer

20.000-25.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

20.000-25.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

3 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

3 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Karadeniz

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Performans Türü

Orkestra

Repertuar Dilleri

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Unutulmaz Bir Düğün Ancak Mali Ve Orkestrası Ekibi İle Çalışarak Mümkün Olabilir!

20 Yılı Aşkın Sahne Deneyimimizle Size Festival Tadında Bir Düğün Eğlencesi Yaşatıyoruz. Farklı Pek Çok Müzik Türüne Repertuvarımız İçerisinde Yer Veriyoruz. Düğün, Kına Gecesi, Mezuniyet Töreni, Gala Geceleri, Kurumsal Etkinlikler, Nişan Törenleri Ve Aklınıza Gelen Daha Çok Sayıda Etkinliğe Memnuniyetle Hizmet Veriyoruz. Enerjisi Yüksek Bir Sahne Performansına Sahibiz. Bu Da Konuklarınızı Çok Etkileyecektir. Sahnenin Bir An Olsun Boş Kalmadığı Bir Düğüne Şimdiden Hazır Olun.

Türkçe Pop, Sanat Ve 80`Ler 90`Lar Gibi Çok Sayıda Müziği Canlı Performansla Size Sunuyoruz. Profesyonel Bir Ekibiz. Orkestramızda Bulunan Tüm Müzisyenler İşinde Usta Kişiler. Hizmet Sunarken Esas Önceliğimiz Daima Sizi Memnun Etmek. Kaliteden Bir An Olsun Ödün Vermeden Çalışıyoruz. Hem İyi Hizmet Sunuyor Hem De Bütçenize Uygun Fiyatlarla Size Yardımcı Oluyoruz.

Düğünden Önce Sizinle Ön Görüşme Yapıyoruz. Hayalinizi Kurduğunuz Düğün Detaylarını Öğreniyoruz. Yaptığımız Çalışmalardan Ve Sahne Performanslarından Örnekler Gösteriyoruz. Tamamen İçinize Sinen Bir Organizasyon Planı Oluşturuyoruz. Sahne Dekorundan Işık Ve Ses Sistemlerinin Kurulumuna Kadar Tüm Ayrıntılarda Fikrinizi Alıyoruz. Kaliteli Ekipmanlar Kullanarak Sorunsuz Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz. Sahnede, Düğününüze Uygun Kostümler Giyiyoruz. Hem Görsel Hem De İşitsel Anlamda Size Mükemmel Bir Gece Yaşatıyoruz.

Bizimle Çalıştığınızda Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlamayacaksınız. Dans Pistinin Sürekli Hareketli Olacağına Şimdiden Garanti Veriyoruz. Düğün Esnasında Sizden Ve Konuklarınızdan Gelen İstek Parçaları Da Memnuniyetle Çalıyoruz. Eğlencenizin Sonunda Bizimle Çalıştığınız İçin “İyi Ki” Diyeceksiniz.

Siz De Bursa Düğün Orkestrası Arayışındaysanız Bize Ulaşarak Düğününüzde Sahne Almamızı Sağlayabilirsiniz. Bizimle Sayfa Üzerinde Yer Alan İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ya Da Yandaki Bilgi Formunu Doldurarak Kolayca İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim
Mali Ve Orkestrası
Mali Ve Orkestrası