Mg Davet Orkestrası

Bursa / Nilüfer

25.000 TL`den fazla

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

25.000 TL`den fazla

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Hafta

Performans Süresi

2 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Diğer

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Düğün Bandosu

Fasıl Grubu

Karşılama&Kokteyl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Orkestra Arayanlar, Doğru Yerdesiniz! Orkestramız Yetenekli Ses Ve Orkestra Sanatçılarının Keyifle Müzik Alanında Üretmek, Eğlenmek Ve Davetlerde Mutlu Anlara Eşlik Etmek İstemesiyle Bir Araya Geldi. Geniş Bir Repertuara Sahip Sanatçılarımızla Birçok Davette Sahneye Çıkıyoruz. Her Performansta Güzel Vakit Geçirdiğimiz Kadar Sizin De Harika Anlar Yaşamanızı İstiyoruz! Profesyonel Ve Yetenekli Sanatçılardan Oluşan Bir Orkestra Arayışındaysanız, Mg Davet Orkestrası Harika Bir Seçim!

Hizmetler

-Bando, Quartet, Orkestra, Dj, Keman Resitali, Trio Veya Alaturka Olmak Üzere Performanslarımızı İnceleyerek Seçiminizi Yapabilirsiniz.
-Dilerseniz Fasıl Grubumuzu Tercih Edebilirsiniz.
-Orkestramızı Düğününüz İçin Tercih Etmek İstiyorsanız, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu Ve Konsept Müziklerden Oluşan Hizmetlerimizi Değerlendirebilirsiniz.
-Orkestramızda Yer Alan Ses Sanatçıları Farklı Dillerde De Performanslarını Gerçekleştiriyor. Sizi Ve Değerli Misafirlerinizi İngilizce, Fransızca Ve İspanyolcanın En Güzel Şarkılarıyla Buluşturabiliriz.
-Performanslarımız Dolu Dolu 2 Saat Sürmekte Ve Sevdiğiniz Türdeki Müziklerle Gerçekleştirilmekte.

Deneyim

Orkestramızda Yer Alan Sanatçılarımız Akademisyenlerden Oluşuyor Bu Sebeple De Her Biri Uzun Süreli Eğitimler Almış Kişiler. Orkestramızdaki Her Sanatçı Eğitim Süreçlerinde Evrensel Müziklerle İlgili Bilgi Ve Deneyim Edindi. Günümüzde De Sahneye Çıkarken Her Türlü Müziği İcra Edebilir. Ayrıca Uzun Yıllardır Davetlerde Performans Sergilememiz Nedeniyle De Harika Bir Organizasyon Planlama Hayalinizde Son Eksik Parçayı Tamamlayacağımızdan Eminiz!

Deneyim

Mg Davet Orkestrası Markasııyla Geniş Müzik Türü Skalasıyla Hizmet Veriyoruz;
-Arya, Napoliten, Soul, Jazz, Latin Ve Oldies Olmak Üzere Evrensel Müziklerle Sizi Buluşturuyoruz.
-Davetinize Uygun Olması Durumunda Türkçe Veya Farklı Dillerde Pop Ve Rock Şarkılarından Oluşan Bir Planlama Da Yapabiliyoruz.

Deneyim

-Mg Davet Orkestrası, Davetinizden Önce Ses Ve Işık Ekipmanlarıyla İlgili Her Detayla İlgileniyor. Bu Doğrultuda Size Kusursuz Bir Sahne Hizmeti Sunuyoruz.
-Dilerseniz Karaoke Partisi Hizmetimiz De Bulunuyor.
-Davetinizden Önce Organizasyonunuzu Planlamak İçin Bir Toplantı Düzenlenerek Gerekli Detayları Görüşüyoruz. Bursa Davet Orkestrası Kiralama Konusunda Size Yardımcı Oluyoruz.

Kapanış

10 Yıldan Uzun Süredir Davetlerde Sahneye Çıkan Mg Davet Orkestrası`nın Yetenekli Sanatçılarını Görmek İçin Daha Fazla Vakit Kaybetmeyin! Davetinizde Profesyonel Sanatçılarla Çalışarak Akıllara Kazınacak Bir Gün Yaşayabilirsiniz. Eminiz Ki Siz Ve Misafirlerinizin Çok Güzel Vakit Geçirdiği Bir Organizasyon İçin Gereken Her Şeyi Sağlayacağız! Mg Davet Orkestrası Fiyat Listesi İçin Yanda Bulunan Ücretsiz Formu Doldurmanız Yeterli!

İletişim
Mg Davet Orkestrası
Mg Davet Orkestrası