Murat Kaynak Orkestrası

Filter

Murat Kaynak Orkestrası

Bursa / Osmangazi

15.000-20.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

15.000-20.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

3 Saat

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Orkestra

Solo Enstrüman

Foto Galeri

Hakkında

1981 Senesinde İstanbul`da Dünyaya Gelen Ve Daha Genç Yaşlarında Müziği Meslek Olarak Seçen Kurucumuz Murat Kaynak Tarafından Oluşturulan Orkestramız İle Özel Davetlerinizde Size Kusursuz Müzik Dinletisi Sunuyoruz. Henüz Lise Yıllarında İken Yerel Bir Gazete Tarafından Düzenlenen Müzik Yarışmasında Birinciliğe Hak Kazanan Murat Kaynak, Lise Mezuniyetinden Sonra Üniversite Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı`nda Devam Etmiş Ve Burada Önemli Sanatçılardan Eğitimler Almıştır. Üniversite Eğitimi Sonrasında Artık Profesyonel Hayata Geçiş Yapan Kurucumuz Birçok Önemli Müzisyeni Bünyesinde Barındıran Enbe Orkestrası`ndaki Üç Buçuk Yıllık Vokallik Ve Gitaristlik Geçmişinden Sonra Sahnedeki Güçlü Duruşundan Ötürü Pek Çok Tebrik Almış Ve Epey Talep Gören Bir Sanatçı Haline Gelmiştir.

Şimdi İse Her Biri Alanında Profesyonel Sanatçı Ekibi İle Kurduğu Orkestrası İle En Özel Günlerinizi Unutulmaz Kılmak İçin Sizinle Buluşuyoruz. Özel Bir Büyüsü Olduğuna İnandığımız Düğün Davetleriniz İçin De Sizinle Buluşma Mutluluğunu Yaşıyor Ve Hayatınızın En Önemli Davetinin Misafiri Olmaktan Büyük Mutluluk Duyuyoruz. Türk Ve Yabancı Pop, Klasikleşmiş Nostaljik Şarkılar, Türk Sanat Müziği, A-La Turca, Caz, Tango, Latin Ve Vals Şarkıları İle Rock&Roll Tarzlarına Ait Şarkıların Yer Aldığı Epey Geniş Repertuvarımız İle Size Keyifli Bir Gece Vadediyoruz.

Düğün Ve Diğer Kutlamaya Değer Gördüğünüz Özel Gün Ve Davetleriniz İçin Oluşturacağımız Repertuvara Birlikte Karar Veriyoruz. Davetinizin Konseptine Uygun Olarak Oluşturduğumuz Repertuvar İle Geceye Müzikler İle Renk Katıyor, Davetlilerinize Ve Size Oldukça Keyifli Bir Gün Yaşatıyoruz. Aynı Zamanda Kadromuzda Yer Alan Profesyonel Ekibimiz İle Özel Sahne Gösterileri Ve Şovlar Da Hazırlayabiliyoruz.

Her Türlü Müzikal Hizmet İçin Bizimle Sayfada Yer Alan Form Üzerinden İletişime Geçebilir Ve Murat Kaynak Orkestrası Fiyat Bilgisi Ve Diğer Merak Ettiğiniz Pek Çok Sorunun Cevabının Alabilirsiniz.

İletişim
Murat Kaynak Orkestrası
Murat Kaynak Orkestrası