Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu

Filter

Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu

Bursa / Osmangazi

2.500-5.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

2.500-5.000 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

1 Saat

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Davet Ve Resepsiyon

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Sünnet

Performans Türü

Fasıl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Foto Galeri

Hakkında

Düğün, Nişan, Sünnet Gibi Organizasyonlara Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu İsmiyle Uzun Yıllardır Bursa Tasavvuf Musikisi Alanında Kaliteli Bir Hizmet Sunuyoruz. Profesyonel Ve İş Disiplini Olan Ekibimizle Bursa`da Yaşıyor Olmamıza Karşın İl, İlçe, Belde, Köy Ve Kasaba Fark Etmeden Her Yere Hizmet Vermeye Gidiyoruz. İşimizi Ciddiye Alıyor Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Bir Yaklaşım Benimsiyoruz. “Bursa Tasavvuf Müziği”Nin Beğenilen Ve Oldukça Sevilen İsimlerinden Biri Olmanın Sevincini Her Daim Yaşıyor Ve İşimize Başarıyla Yansıtıyoruz.

Davetiniz Öncesi Sizinle Bir Araya Gelerek Hangi Hizmetleri Almak İstediğinizi Detaylı Olarak Konuşuyoruz. Daha Önce Yapmış Olduğumuz Çalışmalar Konusunda Size Bilgi Vererek Aklınızda Bir Fikir Oluşmasını Sağlıyoruz. Bizi Tercih Ettiğinizde İse Mehter Takımı Ve Müziğiyle Davetinizin Yapılacağı Alana Girişinizi Sağlıyoruz. İsteğinize Bağlı Olarak Yeniçeri Ocağı`na Mensup Askerlerin Kıyafetini Giyen, Kafkas Ve Zeybek Dansı Yapan Ekibimizi Etkinliğiniz İçerisinde Görev Alması İçin Yönlendiriyoruz. Kılıç Kalkan Şovu Yapan Ekibimizi Tercih Ederek Konuklarınız İçin Unutulmaz Bir Gösteriye Aracılık Edebilirsiniz. Tasavvuf Müziğine Eşlik Eden Semazen Gösterileri Eşliğinde Ruhunuzu Saran Etkileyici Bir Atmosferi Size Ve Konuklarınıza Yaşatıyoruz. Dualar Ve İslamiyet Üzerine Sohbetlerle Kalbinizin Arzu Ettiği Ambiyansı Sizin İçin Tasarlıyoruz. Kur`an-I Kerim Dinletisiyle De Sizin Ve Konuklarınızın Manevi Duygularını Ön Plana Çıkaran Bir Düğün Töreni Yaşamanızı Sağlıyoruz.

Hem Kendinize Hem De Misafirlerinize Mustafa Cömert İlahileri İle Ruhunuzu Huzurla Dolduran Saatler Armağan Edebilirsiniz. Davetinizden En Az 1 Saat Önce Etkinliğinizin Yapılacağı Alana Gelerek Ekipman Kurulumu Ve Provalarımızla Detaylı Olarak İlgileniyoruz. Sorun Yaşamayacağınız Bir Davete Ev Sahipliği Yapmanız Ve Sunduğumuz Hizmetle Takdirinizi Kazanabilmek İçin Çalışıyoruz.

Siz De Bursa Tasavvuf Grubu Olan Mustafa Cömert İsmi Hakkında Daha Ayrıntılı Bilgi Almak, Organizasyon İçeriklerimizi Öğrenmek Ve Fiyat Tekliflerimizi Detaylı Olarak Değerlendirmek İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan İletişim Bilgileri İle Bizimle İrtibat Sağlayabilirsiniz. Ekibimize Ulaşmanın Bir Başka Alternatif Yolu İse Yine Sayfanın Üstünde Bulunan İletişim Formunun Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu İçin Eksiksiz Bir Şekilde Doldurularak Ardından “Ücretsiz Teklif Al” Butonuna Tıklanması İle Oluyor.

İletişim
Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu
Mustafa Cömert Tasavvuf Grubu