Positive Live Project

Bursa

15.000-20.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

15.000-20.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

2 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Müzisyen Sayısına Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Diğer

Flamenko

Grek

Karadeniz

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Dj

Düğün Bandosu

Fasıl Grubu

Karşılama&Kokteyl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Diğer

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

İzmir Merkezli Bir Düğün Orkestrası Olmamıza Karşın Bursa`da Hizmet Veriyoruz. Positive Live Project Ailesi Olarak Müzik Sektörüne Girişimiz 2011 Yılına Dayanıyor. İzmirli Müzisyenler Tarafından Kurulan Bir Canlı Performans Projesiyiz. Birbirinden Farklı Tarzları Sahne Performanslarımızla Harmanlıyoruz. Enerjik Ve Pozitif Bir Hizmet Sunuyoruz.

Organizasyonlara Farklı Ve Yeni Bir Müzikal Anlayış Getirmek Amacıyla Kurulduk. Prova Ve Repertuvar Hazırlıklarımıza 2011 Yılından Beri Yoğun Bir Şekilde Devam Ediyoruz. 4`Ü Solist Olmak Üzere 11 Kişilik Bir Orkestraya Sahibiz. Elektrik Ve Akustik Gitar, Piyano, Keyboard, Elektrik Bass, Saksafon, Klarnet, Davul Ve Perküsyon Enstrümanlarıyla Hizmet Veriyoruz. Repertuvarımızda Jazz, Latin Şarkıları, Napolitenler, Oldies, Rock N Roll, Türkçe Pop, 60`Lar, 70`Ler, 80`Ler Ve 90`Lar Parçalarına Yer Veriyoruz. Elbette Dönemin Öne Çıkan Popüler Şarkılarını Da Mutlaka Müzik Listemiz İçerisinde Ekliyoruz. Türkçe`nin Yanı Sıra İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Yunanca Ve Makedonca Şarkılar Da Söylüyoruz. Kısacası Yerli Ve Yabancı Oldukça Zengin Bir Müzik Arşivine Sahibiz. Düğününüzü Unutulmaz Ve Eğlenceli Kılacak Tüm Donanımlarımız Mevcut.

Tamamen İsteklerinize Uygun Bir Hizmet Almanızı Sağlıyoruz. Belirlediğiniz Müzikleri Çalıyor, Gece Boyu Dans Etmenizi İstiyoruz. Canlı Performanslarımızla Düğününüzü Adeta Etkileyici Bir Partiye Dönüştürüyoruz. Sizinle Ve Konuklarınızla Bütünleşiyoruz. Biliyoruz Ki Dinleyicilerimiz De Şovumuzun Bir Parçası. Sizin Mutlu Olmanız Bizim Esas Önceliğimiz. Tek Tipleşen Bir Müzik Sektörüne Farklı Bir Soluk Getirmek İstiyoruz. Sound Anlayışımız Ve Görselliğimizle De Bunu Başardığımızı Düşünüyoruz. Aldığımız Olumlu Geri Dönüşler Hep Olumlu.

Bursa Orkestrası Positive Live Project`i Düğününüzde Görmek İsterseniz, Tek Yapmanız Gereken Bize Ulaşmak. Peki Bize Nasıl Ulaşacaksınız? Sayfa Üzerinde Yer Alan Orkestra İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Ya Da Yandaki Bilgi Formunu Eksiksiz Doldurarak Bizimle Kolayca İrtibat Sağlayabilirsiniz.

İletişim
Positive Live Project
Hakan Biçer
Hakan Bicer
Positive Live Project