Taner Akyol

Bursa / Yıldırım

10.000-15.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

10.000-15.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

1 Saatten Az

Performans Süresi

2 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Müzisyen Sayısına Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Diğer

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Performans Türü

Davul&Perküsyon

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Arapça

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Bursa Düğün Müzik Grupları Arasından Seçim Yaparken Nezih Bir Müzik Hizmeti İsteyen Çiftlerin İlk Tercihleri Arasındayız. Küçük Yaştan Beri Dini Merasimlerde Sahne Alan Taner Akyol Öncülüğündeki Orkestramızla Mevlüt Organizasyonlaro, Açılış Ve Kapanış Duası Ve Kaside Okuma Gibi Hizmetlerimizle Çiftlerimizin Ve Değerli Misafirlerinin Kalplerine Hitap Ediyoruz. Tasavvuf Müziğimizin En Nadide Eserleriyle Düğün Davetinize Hoş Bir Ahenk Katmak İsteyen Çiftlerimizi Tanışmaya Bekleriz.

Hizmetler

Bursa Dini Düğün Organizasonlarımızda Sahne Aldığımızda Taner Akyol Eşliğinde Ney, Kanun, Neyzen Gibi Önemli Enstrümanları Misafirlerinizle Buluşturabiliriz. Ud Ve Tef Gibi Enstrümanlar Da Çalabilen 5 Kişilik Orkestramız Sevdiğiniz Tüm Şarkıları Size Keyifle Dinletecektir. Ayrıca 3 Kişilik Bir De Semazen Ekibimiz Bulunuyor. Düğün Davetinize Dair Solist Ve Diğer Tüm Müzikal İhtiyaçlarınızda Taney Akyol Ve Ekibinden Her Daim Dört Dörtlük Destek Alabilirsiniz.

Deneyim

Taner Akyol 14 Yıldır Mutlu Organizasyonların Müzikal İhtiyaçlarını Karşılayan Bir Din Görevlisidir. Düğün Davetinizde Geniş Bir Repertuarın Tadına Varmak İstiyorsanız, Mesleğinde Çok Önemli Yerlere Gelmiş Müzisyenlerle Hizmetinize Hazırız. Sizi Anlıyor Ve Düğün Davetinizin En Kıymetli Şekilde Akıp Gitmesi İçin Çalışıyoruz. Eğlence Sektörünün Kalbinde Yetişmiş Müzisyenlerimiz Ve Orkestramız Çiftlerimizin Kalbini Fethederken, Düğünlerine Unutulmaz İzler Bırakmayı Da İhmal Etmiyor.

Deneyim

Katıldığımız Düğün Davetlerine Tasavvufi Müziğimizle Başka Bir Hava Katıyoruz. Repertuarımızda Türk Sanat Ve Türk Halk Müziğinin En Sevilen Eserlerine Yer Vermenin Yanı Sıra, Ağırlıklı Olarak Tasavvufi Müzik Alanında Hizmet Verdiğimizi Söyleyebiliriz. Davetlerimize Dualarımızla Başlıyor Ve İlerleyen Saatlerde Kuran-I Kerim Okumalarımız Eşliğinde Devam Ediyoruz. Çiftlerimizle Yapacağımız Ön Görüşmede Özel İsteklerini Önceden Belirleyerek Düğün Davetlerinin Tam Da Hayal Ettikleri Gibi Olmasını Sağlıyoruz.

Deneyim

Yeni Bir Hayata Adım Attığınız Değerli Düğün Davetlerinizin Yanı Sıra Nişan, Sünnet, Özel Gün Kutlaması Ve Baby Shower Gibi Organizasyonlarınızda Da Yer Alabiliriz. Düğün Davetinizden Önceki Buluşmamızda Gerekli Tüm Planlamaları Yaparak Bu Özel Kutlamanın Akışını Tam Da İstediğiniz Gibi Hazırlıyoruz. Ayrıca Davetinize Uygun Bir Sahne Performansı Ve Düğün Davetinizin Konseptine Uygun Sahne Kostümleri Gibi Konularda Da Deneyimli Ekibimizden Destek Alabilirsiniz.

Kapanış

Her Organizasyonumuza Kalpten Katılıyoruz. Taner Akyol Tasavvufi Düğün Organizasyonlarımızda Amacımız Duygularımızı En Güzel Şekilde İfade Ederken Sevgi, Birlik Ve Beraberliğinize Bir Nebze De Olsa Katkı Sağlamaktır. Çiftlerimizin Sadece Keyifli Bir Düğün Geçirmesini Değil, Bütçelerini De Düşünerek Erken Rezervasyon Ve Ödeme Kolaylıkları Da Sunmaktayız. İrtibata Geçip Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Altta Yer Alan Numaralarımızdan Veya Yandaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Taner Akyol
Taner Akyol