Taner Yazıcı Orkestrası

Filter

Taner Yazıcı Orkestrası

Bursa / Osmangazi

15.000-20.000 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

15.000-20.000 TL

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

2 Saat

Performans Süresi

3 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

10 Yıldan Fazla

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Müzisyen Sayısına Göre

Performans Süresine Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Performans Türü

Dj

Düğün Bandosu

Karşılama&Kokteyl Grubu

Orkestra

Solo Enstrüman

Repertuar Dilleri

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Taner Yazıcı Bugüne Dek Sayısız Düğünde En Güzel Şarkılarıyla Çiftlere Ve Misafirlerine Unutulmaz Bir Gece Yaşatan Bir Şahıs Orkestrasıdır. 1999`Den Bu Yana Müzik Dünyasının En Güzel Ve Akıllardan Silinmeyen Aşk Şarkılarının Sahibi Olan Taner Yazıcı Ve Orkestrasıyla Düğün Davetinize Bir Konser Havası Katmaya Hazırız. Siz De Geleneksel Düğün Orkestralarının Dışına Çıkarak Bambaşka Bir Müzik Ziyafetini Deneyimlemek İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Hizmetler

Bursa Düğün Orkestrası Hizmetimizi Çok Yönlü Sunuyoruz. Zengin Orkestramızın Yanı Sıra Düğün Davetleriniz İçin Bando, Trio Ve Dj Gibi Hizmetler De Verebiliriz. Ayrıca Ses Ve Işık Hizmeti Gibi Teknik İhtiyaçlarınızda Da Her Türlü Desteği Veriyoruz. Orkestramızda Klavye, Elektro Gitar, Bateri Ve Perküsyon Ya Da Vokal Ve Bass Gitar Gibi Enstrümanların Tadını Çıkarmanız Mümkün. Klarnet Ve Keman Tınılarıyla Gecenize Renk Katıyoruz.

Deneyim

Başta “Affetmedim Kendimi” İsimli Albümü Olmak Üzere Geçmişten Günümüze En Özel Şarkılarla Sahnelerin Aranılan İsmi Olmayı Sürdüren Taner Yazıcı`yla Düğününüzde Bambaşka Bir Organizasyon Yaşayabilirsiniz. En Az 8 Kişiden Olan Taner Yazıcı Ve Orkestrası Olarak Birçok Büyük Firmayla Çalışıp Özel Ve Kurumsal Etkinliklerde Yer Aldık. Yazılı Ve Görsel Basında Da Çeşitli Röportajlarımız Çalışmalarımızı Gözler Önüne Sererek Beğeni Topladık.

Deneyim

Katıldığımız Düğün Ve Diğer Tüm Özel Gün Kutlamalarında Çiftlerimize Geniş Bir Repertuar Sunarak En Sevdikleri Şarkıları Dinlemelerini Ve Eğlenmelerini Sağlıyoruz. Türk Pop Müziğin Kalplerde İzi Kalmış Tınıları, 90`Ları Veya Yabancı Klasikleri Orkestramızdan Büyük Bir Keyifle Dinleyebilirsiniz. Çiftlerin Ve Misafirlerinin Beğenisini Toplayacak Bir Düğünde Olması Gereken Tüm Müzik Türlerini Taner Yazıcı Ve Orkestrasında Bulacağınızdan Şüpheniz Olmasın.

Oyun Havaları İse Eğlencelerimizin Olmazsa Olmazı Diyebiliriz. Orkestramız Size Birbirinden Özel Romantik Şarkıları Çalarken, Davetinizin Nasıl Akıp Gittiğini Anlamayacaksınız. Hiç Bitmesin Diyeceğiniz Bir Düğün Daveti İçin Size Sadece Türkçe Değil, İngilizce, Fransızca, İtalyanca Ve İspanyolca Şarkılarla Da Eşlik Edebiliriz. Düğün Davetinizde Çalacağımız Şarkıları Seçerken Çiftlerimizin Beğenisine Öncelik Veriyor Ve Bu Özel Kutlamanın Hayal Ettikleri Gibi Geçmesine Önem Veriyoruz.

Deneyim

Çiftlerimizle Ön Görüşmemizi Yaptığımızda Düğünleri Boyunca Dinlemek İstedikleri Şarkıları Öğrenerek Onlara Özel Şarkı Listeleri Oluşturuyoruz. Bu Planlama Aşamasında Tüm Taleplerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz. Dilerseniz Şehir Dışındaki Düğünlerinizde Ve Tüm Özel Gün Davetlerinizde Sahne Alabilirizi. Ayrıca Truss Ve Sahne Sistemleri Gibi Taleplerinizi Değerlendiriyor Ve Düğün Mekanının Gereksinimlerine Uygun Şekilde Hızlıca Çözüme Kavuşturuyoruz.

Kapanış

Düğün Davetinin En Önemli Detaylarından Biri Olan Müzik Ve Eğlenceyi Riske Atmak İstemeyen Çiftlerimizin En Çok Tercih Ettikleri Bursa Düğün Müzik Gruplarından Biriyiz. 20 Yılı Aşkın Tecrübemizle Ve Taner Yazıcı`ya Ait Şarkılarımızla Düğününüzün Bir Parçası Olmak İçin Sabırsızlanıyoruz. Erken Rezervasyon Avantajlarımız İçin Sayfanın Altındaki Bilgilerimizden Bize Ulaşabilirsiniz. Siz İsteyin, Biz Gerçekleştirelim Mottomuzla Değerli Çiftlerimize Şimdiden Mutluluklar Diliyoruz!

İletişim
Taner Yazıcı Orkestrası
Taner Yazıcı Orkestrası