Tarık Sezer Orkestrası

Teklif

Tarık Sezer Orkestrası

Bursa

25.000 TL`den fazla

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

25.000 TL`den fazla

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Haftadan Fazla

Performans Öncesi Hazırlığınız Kaç Saat Sürüyor?

2 Saat

Performans Süresi

2 Saat

Kaç Yıldır Düğün Müziği Alanında Hizmet Veriyorsunuz?

5-10 Yıl

Fiyatlandırmayı Neye Göre Yapıyorsunuz?

Etkinlik Türüne Göre

Hizmet Verdiğiniz Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Konsept Müzikler

Balkan

Flamenko

Grek

Karadeniz

Latin

Nostaljik (70`Ler&80`Ler&90`Lar)

Tango

Performans Türü

Orkestra

Repertuar Dilleri

Fransızca

İngilizce

İspanyolca

İtalyanca

Türkçe

Foto Galeri

Hakkında

Evlilik Yolunda Adımlarını Atmış Ve Neredeyse Sonuna Varmış Bir Çiftseniz O Halde Belli Başlı Şeyleri Halletmiş Olmalısınız. Peki, Düğünde Sizi Ve Konuklarınızı Eğlendirecek İyi Bir Grup Ya Da Müzisyen Buldunuz Mu? Eğer Bursa Düğün Orkestraları Arasında Aradığınızı Bulamadıysanız O Halde Size Yepyeni Bir Seçenek Olarak Kendimizi Tanıtmaktan Mutluluk Duyarız.

Türkiye Çapında Gerek Müzikalitesi Gerek İse Yaptığı İşler Sayesinde Kendini Kanıtlamış Bir Müzik Adamı Olan Tarık Sezer`in Kurduğu Orkestramız İle Uzun Yıllardır Faaliyet Gösteriyoruz. Birbirinden Yetenekli Ve Bir O Kadar Da Azimli Müzisyenlerden Oluşan Büyük Ailemiz Gün Geçtikçe Tecrübelerine Bir Yenisini Ekleyerek Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor. Kimisi Mektepli Kimisi Alaylı Ama Hepsi Profesyonel Olan Ekibimizde Farklı Alanlarda Ustalaşmış Müzisyen Ve Solistlerimiz Yer Alıyor.

Tarık Sezer Orkestrası Olarak Grupça Organizasyon Ve Etkinliklere Katılarak Sahneler Alıyor Ve Sanatımızı İcra Edebiliyoruz. Zaten Neredeyse Tüm Türkiye`nin Bildiği Üzere Televizyon Şovlarında Görev Alıyor, Konserler Düzenliyor, Ünlü Sanatçılar İle Birlikte Sahne Alıyor Ve Müziğe Dair Pek Çok Çalışmaya İmza Atıyoruz. Ancak Tüm Bunların Yanı Sıra Yukarıda Da Bahsettiğimiz Gibi Düğünler, Davetler, Partiler, Kurumsal Etkinlikler Gibi Özel Gün Ve Gecelerde Düzenlenen Organizasyonlara Katılıyoruz.

Düğünler Özelinde Konuşmak Gerekirse Şehir Ve Mesafe Fark Etmeksizin Türkiye`nin Her Bölgesine Gidebiliyoruz. Çiftlerimizin Sezona Göre Açık Alan Veya Kapalı Mekân Tercihlerine Saygı Gösteriyor Ve Her İki İhtimalde De En İyi Şekilde İşimizi Yapabiliyoruz. Düğün Öncesinde Gelin Ve Damat İle Muhakkak Görüşme Yapıp İstek Ve Beklentilerini Öğrenerek Planlama Ve Hazırlıklarımızı Ona Göre Yapıyoruz. Bunun İçin De Çiftlerimizden Bizimle Düğüne En Az 1.5 Ay Kala İletişime Geçmelerini Rica Ediyoruz.

Tarık Sezer Ekibi Olarak En Mutlu Gününüzde Sizinle Birlikte Olmaktan Memnuniyet Duyarız. Sayfanın Üzerindeki İletişim Bilgilerimizi Kullanarak Bize Kolayca Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Naz Sezer Evin
Yelda Önen