Drl Vıp Turizm Gelin Arabası

Teklif

Drl Vıp Turizm Gelin Arabası

Bursa / Nilüfer

5.000 Tl`den Fazla

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

5.000 TL`den fazla

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Şoför Hizmeti Zorunlu Mu?

Değişiyor

Araç Türleri

Alternatif Araç

Binek Araç

Helikopter

Jeep

Klasik Araba

Limuzin

Lüks Araç

Minibüs

Pikap

Spor Araba

Vıp Araç

Vosvos

Foto Galeri

Hakkında

Heyecanla Beklediğiniz Düğün Gününüzde Trafikle Uğraşmak Ve Yorulmak Yerine Konforlu Ve Keyifli Bir Yolculuk Yapmaya Ne Dersiniz? Bursa`da Hayatlarını Birleştiren Çiftlerin İlk Tercihi Olarak Drl Vıp Turizm Farkıyla Uzun Yıllardır Profesyonel Bir Araç Kiralama Hizmeti Veriyoruz. Türkiye`nin Pek Çok İline Yayılmış Geniş Şube Ağımızla Düğün Gününüzü Kusursuz Bir Şekilde Planlıyor, Gelin Ve Damadımızı Romantik Ve Lüks Bir Ortamda Güvenle Taşıyoruz.

●Deneyim
Araba Kiralama Sektöründe Yıllardır Edindiğimiz Tecrübeyle Pek Çok İlde Birden Hizmet Veriyoruz. Gelin Arabası Kiralama, Şehir İçi Ve Dışı Yolculuklarınızda Size Profesyonel Bir Hizmet Sunabilmek İçin Geniş Bir Araç Filomuz Bulunuyor. Usta Şoförlerimizin Kullandığı Araçlarımızın Bakımlarını Düzenli Olarak Yaptırıyor Ve Güvenliğinizi Her Zaman Ön Planda Tutuyoruz. Araçlarımızın İçi Konforlu, Geniş Ve Lüks. Drl Vıp Turizm`de Her Zaman Daha İyiyi Hedefliyoruz.

●Hizmetler
Size Biraz Da Bursa Gelin Araba Kiralama Hizmetlerimizden Bahsedelim. Geniş Araç Filomuzda Minibüs Ve Vıp Araçlarımız Bulunuyor. Ayrıca Klasik Araba, Limuzin Ve Alternatif Araçlarımız Da Var. Gelin Arabanızı Zevklerinizi Ve İhtiyaçlarınızı Göz Önünde Bulundurarak Seçebilirsiniz. Drl Vıp Turizm`de Tüm Araçlarımızın Bakımları Eksiksiz Olarak Yapılıyor Ve Araç Trafiğine Güvenli Bir Şekilde Çıkabiliyor. Son Model Bir Araç Filomuz Olduğunu Söylemeden Geçmeyelim.

Araçlarımızın İç Tasarımları Ve Özellikleri De Son Derece Lüks Ve Modern. Açılıp Kapanabilen Deri Koltuklar Ve Geniş İç Hacimli Filomuzda Konforlu Bir Yolculuk İmkanı Sunuyoruz. Gelin Hanımların Gelinlikleri Ve Duvaklarıyla Yolculuk Yapmaları Bazen Zor Olabiliyor. Oysa Araçlarımızda Gelinliğiniz Ve Damatlığınız Kırışmadan Düğün Mekanına Ulaşabilirsiniz. İkramlarımız Ve Araçlarımızın Şık İç Ambiyansıyla Dilerseniz Arkadaşlarınızla, Dilerseniz Müstakbel Eşinizle Romantik Bir Yolculuk Sizleri Bekliyor.

Gelin Arabanızın Süslenmesiyle De İlgileniyoruz Ve Arabanızı İstediğiniz Şekilde Hazırlıyoruz. Gerekli Tüm Belgelere Sahip Deneyimli Şoförlerimiz, Güler Yüzleri Ve Şıklıklarıyla Size Eşlik Ediyor. Gün Boyunca Yanınızda Olan Şoförlerimiz Taleplerinizi Karşılıyor Ve Böylece Size Düğün Gününüzün Keyfini Sürmek Kalıyor. Şehir Dışından Gelecek Misafirlerinizin Ulaşımıyla Da Biz İlgilenebiliriz. Düğün Günü Davetli Taşıma Hizmetimizle Misafirlerinizin Düğün Mekanına Rahat Yolculuk Etmesini De Sağlayabiliriz.

Hayatınızın En Özel Gününde Trafikle Uğraşmak İstemiyorsanız, Usta Şoförlerimiz, Vıp Araçlarımız Ve Profesyonel Hizmetimizle Size Lüks Bir Yolculuk İmkanı Sunabiliriz. Kiralık Gelin Arabası Bursa Ve Daha Pek Çok İlimizde Severek Verdiğimiz Bir Hizmet Ve Sizi De Taşımak İçin Sabırsızlanıyoruz. Fiyatlarımızla İlgili Bilgi İçin Yandaki Formu Doldurabilir Veya Sayfanın Altında Yer Alan Bilgilerden Drl Vıp Turizm Firmamıza Ulaşabilirsiniz. Şimdiden Mutluluklar Dileriz!

İletişim