Msc Dans

Bursa / Nilüfer

1.000-1.500 TL

Min. Fiyat

Minimum Fiyat

Minimum Fiyat

1.000-1.500 Tl

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

6 Hafta

Dans Türleri

Çifte Özel Koreografi

Harmandalı

Salon Dansları

Zeybek

Ders Türü

Bireysel (Çifte Özel)

Foto Galeri

Hakkında

Msc Dans Stüdyosu`nda Düğün Davetlerinde Danslarıyla Misafirlerini Büyülemek İsteyen Çiftlerimize Muhteşem Figürler Ve Kareografilerle Yardımcı Oluyoruz. İlk Dans İçin Sahnede Yerinizi Aldığınızda Bu Mutlu Günün Heyecanıyla Sadece Salınmak Yerine Şık Adımlar Atıp Eşinizle Romantik Veya Neşeli Bir Dansa İmza Atmayı Çok Zor Sanıyorsanız, Yanılıyorsunuz. Dans Stüdyomuzun Deneyimli Hocalarıyla Adımları Kolaylıkla Ezberleyebilir, Kısa Zamanda Harika Dans Eden Bir Çift Olabilirsiniz.

Deneyim
Msc Dans Stüdyomuzun En Büyük Özelliklerinden Biri Profesyonel Bir Kadroya Sahip Olmasıdır. Dans Hocalarımızın Büyük Bir Çoğunluğu Ödüllü Ve Tecrübeli Eğitmenlerdir. Çiftlerimizin Düğün Hazırlıklarının Yoğun Olduğu Bu Dönemde Ders Programını Onlara Göre Hazırlıyor, Tekrar Prova Yapmak İstediklerinde Seve Seve Yardımcı Oluyoruz. Harika Ve Unutulmaz Bir Dans Sunumu İçin Tek Yapmanız Gereken Dansınızın Tarzına Karar Verip Kendinizi Dans Hocalarımıza Emanet Etmek.

Hizmetler
Bursa Düğün Dans Kursumuzdaki Hizmetlerden Bahsetmek Gerekirse, İlk Dansınızı Sizin Kadar Önemsediğimizi Söyleyebiliriz. Bu Kurs Kategorimizde Farklı Paketler Hazırlayarak Hem Gelin Ve Damada Ayrı Ayrı Hem De Birlikte Dans Edebilecekleri Seçenekler Sunduk. Arzu Ederseniz Damat Ve Dansçılar Eşliğinde Zeybek, Gelin Ve Damat Zeybek Veya Gelin Ve Damada Özel İlk Dans Koreografisi Gibi Paketlerimizi Değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Kişiye Özel Dans Gösterilerinde De Hocalarımızdan Destek Almanız Mümkün. Sizi Düğün Dansınız İçin En İyi Şekilde Hazırlamakla Kalmıyor, Dilerseniz Dans Hocalarımızdan Oluşan Profesyonel Bir Dans Ekibiyle Düğününüzde Sahne Alabiliyoruz. Zeybek Başta Olmak Üzere Pek Çok Dans Tarzında Düğününüze Farklı Bir Renk Katmak İçin Buradayız. Türkiye Dans Sporları Federasyonu Ve Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Antrenörlerinden Alacağınız Bu Derslere Doyamayacaksınız.

Dans Dersleriniz Hiç Bitmesin İsteyecek, Prova Yaparken Üzerinizdeki Heyecanı Atarak Dansınıza Daha Da Hakim Olacaksınız. Daha Önce Hiç Dans Etmediyseniz, Endişelenmenize Gerek Yok. Tecrübeli Dans Hocalarımız Sizi Doğru Şekilde Yönlendirecek, Müstakbel Eşinizle Birlikte Keyifli Bir Dansa İmza Atmanız İçin Gereken Şekilde Hazırlayacaktır. Düğün Tarihinize Az Bir Zaman Kaldıysa Dersleri Hızlandırabilir, Prova Sayımızı Arttırarak Sizi Bu Özel Günde Sahneye Alabiliriz.

Ek Hizmetler
Msc Dans Kursumuzda Düğününüzün İlk Dansı Ve Belki De Kapanışta Yapmak İsteyeceğiniz Özel Bir Dans İçin İhtiyacınız Olan Her Şeyi Bulabilirsiniz. Salsa, Bachata Ve Tango Da Kursumuzun Büyük İlgi Gören Dans Türlerininin Başında Geliyor. Düğün Hazırlıkları Sırasında Biraz Nefes Alıp Kendinize Vakit Ayırmak İsterseniz, Yoga Kursumuzu Denemenizi Tavsiye Ederiz. Ayrıca Sünnet Ve Diğer Kutlamalarınız İçin Zeybek Dersleri De Vermekteyiz.

Bursa`nın Öncü Dans Kurslarından Biri Olarak Bugüne Dek Çiftlerimiz Bizden Hep Beğeni Ve Övgüyle Söz Etti. İlk Dans Konusunda Telaşlarınızı Bir Kenara Bırakın Ve Gelin Sizin De Sahnede Bir Yıldız Gibi Parlamanızı Sağlayalım. Msc Dans Çatısı Altında Verdiğimiz Hizmetler Ve Bursa Düğün Dansı Kursu Fiyatlarımızla İlgili Tüm Sorularınız İçin Yandaki Formu Doldurup Teklif İsteyebilir Veya İletişim Numaralarımızdan İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim
Msc Dans
Msc Dans