Begonvil Davet

Bursa / Nilüfer

750 TL`den fazla

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

750 TL`den fazla

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Verilen Hizmetler

Çiçek

Dekor

Işık Ve Ses Ekipmanları

Lcv Hizmeti

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Töreniniz İçin Pek Çok Hayal Kurmuş Olmalısınız. En Çok Da Kusursuz Bir Davet Olmasını Hayal Etmişsinizdir. Tam Da Bu Yüzden Begonvil Davet Ailesi Olarak Size Bir Teklifimiz Var!

Gelin, Birlikte Uzun Yıllar Konuşulacak Masalsı Bir Düğün Töreni Tasarlayalım. Bunun İçin Tek Yapmanız Gereken, Düğün Öncesi Düzenlediğimiz Görüşmede İsteklerinizi Anlatmak. A`dan Z`ye Kusursuz Bir Davet Tasarlayan Ekibimiz En Küçük Bir Detayı Bile Atlamayacak Hassasiyet Ve Özenle Çalışmalarına Başlıyor. Davet Hazırlıklarını Üstlenen Organizasyon Sorumlumuz Ve Ekibimiz Sayesinde Dilediğiniz Her Şeyin Bir Çırpıda Gerçek Olduğu Hissedecek, Stres Ve Yorgunluktan Uzak Kalmış Olacaksınız. Çünkü Davet Alanı İçin Hazırladığımız Demo Masa Ve Konsepti Beğendiğinizde Geriye Kalan Hazırlıklar Tamamen Bizim Kontrolümüzde Olacak.

Bursa Düğün Organizasyon Firmaları Arasında Fark Yaratmamızı Sağlayan Kısımdan Da Söz Edelim: Hayalinizdeki Gecenin Benzersiz Olması İçin Özel Olarak Tasarladığımız Konsept… Nikah Töreni Platformunun Şıklığı, Çiçeklerle Bezenmiş Gelin Yolu, Birbirinden Şık Aksesuarlar Ve Dekorlarla Görkemli Bir Şekilde Tasarladığımız Davet Masaları. Tercih Ettiğiniz Mekanın Dekorasyonunu Tamamlayan, Ancak Sizin Tarzınızı Yansıtan Zarif Dokunuşlar Da Yaptığımızda Benzersiz Bir Uyum Ve Şıklıkla Her Şeyi Tamamlıyoruz. Renk, Model, Çiçek, Aksesuar, Dekor Ve Konsept Objelerini Seçerken Hiç Sorun Yaşamayacaksınız. Sunduğumuz Pek Çok Alternatif Ve Özel Tasarımlar Sayesinde Kelimenin Tam Anlamıyla Büyüleyici Bir Geceye Ev Sahipliği Yapmaya Hazırlanın…

Begonvil Davet Ayrıcalıkları Ve Yüksek Kalite Anlayışıyla Sunduğumuz Hizmetler Bu Kadar Da Değil. Kaliteli Eğlence İçin Ses, Sahne Ve Işık Sistemlerini Kuruyoruz. Nikah Töreni İçin Hediyeler, Düğün Pastası, Şeker Kuleleri, Karşılama İkramları, Çikolata Ve Birçok Küçük Sürprizle Konuklarınızın Yüzünü Güldürüyoruz. Sizin Yerinize Catering Firması Ve Müzisyenlerle İletişimi Kuruyor, Anlaşmalar Sonrasında Kontrol Mekanizması Da Olabiliyoruz. Konuklarınızın En İyi Şekilde Ağırlandığından, Rüyalarınızdaki Gecenin Gerçeğe Dönüşeceğinden Emin Olabilirsiniz!

Sizce De Düğün Organizasyon Bursa`da Begonvil Davet İle Bir Başka, Değil Mi? Nilüfer`deki Şubemizde Detaylar Hakkında Görüşmek Ve Fiyat Teklifleri Almak İçin Sayfanın Üst Kısmında Yer Verdiğimiz İletişim Formunu Doldurabilirsiniz.

İletişim
Begonvil Davet
Begonvil Davet