Bns Tanıtım Davet

Bursa / Mudanya

500-750 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

500-750 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Verilen Hizmetler

Çiçek

Davetiye

Dekor

Dj

Fotoğraf Ve Video

Havai Fişek

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kına Gecesi

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

2014 Yılında Parti Süslemeleri Ve Hediyelik Eşya Tasarımıyla Organizasyon Sektörüne Hızlı Bir Giriş Yaptık. Hayatınız Boyunca Belki De Birçok Defa Hayalini Kurduğunuz Özel Anların Profesyonel Bir Şekilde Tasarımını Yapmak İçin Bns Tanıtım Davet Markasını Yarattık. Destanlara Layık Düğün Organizasyonları İçin Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalar Yaptık. Bu Sayede Bursa Düğün Organizasyon Şirketleri Arasında Adımızdan Söz Ettirmeye Başladık Ve Çiftler Tarafından Sıklıkla Tercih Edilen Bir Marka Olduk. Çiftleri İçin Özveriyle Çalışan Ekibimiz Sayesinde Bugün 1.000`Den Fazla Organizasyona İmza Atmış Marka Bilinirliği Yüksek Bir Firma Haline Geldik. Şimdi İse Sizin Gecenizi Benzersiz Kılacak Dokunuşları Yapmak İçin Hazırlanıyoruz!

Önceliği Daima Mutluluğunuz Olan Ekibimizle İsteklerinizi Öğrenerek Hazırlıklara Başlıyoruz! Düzenlediğimiz Ön Görüşme İle İstek Ve Beklentilerinizi Öğreniyor, Demo Masa Hazırlayarak Düğün Konseptinizi Yaratıyoruz. Masa-Sandalye Kiralama, Süsleme, Mekan Dekorasyon Ve Kişiye Özel Konsept Tasarımları Konusunda Hizmet Veriyoruz. Üstelik Her Zaman Fark Yaratan Konseptleri Envaiçeşit Aksesuar, Dekor, Balon Ve Çiçek Aranjmanlarıyla Tamamlıyoruz. Zevk Sahibi Çiftlerimize Özel Tasarladığımız Konseptlere Davetlerini Yıllar Geçse De Unutulmayan Konsept Şıklıklarıyla Özel Kılıyoruz.

Bns Tanıtım Davet Bursa Ekibi Olarak Kokteyl Ve Catering Hizmeti De Veriyoruz. Enfes Tatlar Ve Özel Lezzetlerle Damak Tadınıza Hitap Eden Sunumlar Yapıyoruz. Bunun İçin Lezzet Garantisi İle Hijyen Sözü Veren Profesyonel Yemek Şirketleriyle Anlaşıyoruz. Her Lezzeti Şık Sunumlarla Ve Güler Yüzlü Hizmet Personelimizle Sofralarınıza Taşıyoruz. Hazır Olun, Eğlencenizi De Düşünüyoruz! Gecenizi Özel Kılan Müzik Ziyafeti İçin Ses Sanatçıları, Orkestra, Müzik Grupları Ve Dj İle Anlaşma Sağlıyoruz. Kesintisiz Eğlenceye Dans Şovlar Da Ekliyoruz.

Her Şeyiyle Kaliteli Bir Tarza Sahip Olan Gece Boyunca Eğlenmeye Hazır Mısınız? Düğün, Nişan, Kına Gecesi Ve After Partilerde Tercih Ettiğiniz Kalitenin Adresi, Bursa Organizasyon Evi Mudanya`da. Randevu, Fiyat Teklifi Ve Detaylı Bilgi İçin Sayfanın Üst Kısmındaki Bns Tanıtım Davet İletişim Formunu Doldurabilirsiniz!

İletişim
Bns Tanıtım Davet
Bns Tanıtım Davet