Çılgın Organizasyon

Bursa / Gemlik

50-100 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

50-100 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Verilen Hizmetler

Çiçek

Davetiye

Dekor

Fotoğraf Ve Video

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kına Gecesi

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Pasta

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Gemlik`te Mutlu Bir Birlikteliğe Adım Atan Pek Çok Çiftimiz Gibi Sizi De Çılgın Organizasyon Ailesine Davet Ediyoruz. Hayallerin Ötesinde Davetler Ve Unutulmaz Nikah Törenleri Tasarlamak İçin Profesyonel Ekibimizle Çalışıyoruz. Düşlediğiniz Her Anı Benzersiz Kılacak Detaylara Önem Veriyoruz. Bu Yüzden Modayı Ve Düğün Sektöründeki Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz. Yeniliklere Açık Ve Kendini Sürekli Geliştiren Bir Yapıya Sahip Olan Ekibimizle Sizi De Mutlu Etmek İçin Heyecanlıyız. Ya Siz?

Şüphesiz Ki Bu Tekrarı Olmayan Anda Her İstediğinizin Gerçekleşmesi Harika Olur. Çılgın Organizasyon Gemlik`te Tam Da Bu Yüzden Geniş Hizmet Yelpazemiz, Kaliteden Ödün Vermeyen Çalışma Düzenimiz Ve Özel Konsept Fikirlerimizle Yanınızda Oluyoruz! Gecenizi A`dan Z`ye Özel Kılmak İçin Catering Firmaları, Müzik Grupları, Dj Ve Fotoğrafçılarla Çalışıyoruz. Sizi Ve Konuklarınızı En İyi Şekilde Ağırlamak İçin Servis Ekibimizle Birlikte Ziyafet Menüleri Sunuyoruz. Kaliteli Müzik İle Kesintisiz Eğlence İçin Sahne Kurulumunu Da Gerçekleştiriyoruz. Sahne, Işık Ve Ses Düzenlemelerimiz Sayesinde Fotoğraf-Video Kalitesindeki Artışı Da Hissedeceksiniz.

Aynı Zamanda Düğün Dekorları Ve Aksesuarları İmal Eden Markamızın Kalitesiyle Dilediğiniz Her Konsepti Tasarlayabiliyoruz. Bursa`da Bizimle Çalışmayı Tercih Eden Çiftlerimizin Mutluluğu Belki De En Çok Buna Bağlı. Çünkü Tamamen Size Özel Olan Gelin Yolu Dekorları İle Uyumlu Nikah Töreni Alanı Aksesuarları, Taht, Nikah, Nişan Masası Ve Sehpası Tasarlıyoruz. Bu Arada Gazebo, Çeşit Çeşit Modelleri Olan Taklar İle Masa Ve Bistrolarımızı Da Özel Olarak Seçme Şansı Sunuyoruz. Bu Gece Masalınızı; Mevsim Çiçekleri, Çiçek Aranjmanları, Tüller, Kaliteli Kumaş Örtüler, Balon Ve Konsept Aksesuarlarla Taçlandırmayı Da İhmal Etmiyoruz.

Çılgın Organizasyon İletişim Formunu Doldurarak Ekibimizle Tanışmaya Ve Detaylı Bilgi İle Fiyat Teklifi Almaya Ne Dersiniz? Bursa Düğün Organizasyon Firmaları Arasında Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Asla Pişman Olmayacaksınız!

İletişim
Çılgın Organizasyon
Çılgın Organizasyon