Çubukçu Organizasyon

Bursa / Osmangazi

750 TL`den fazla

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

750 TL`den fazla

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Organizasyon Mekanı

Bahçe&Kır Düğünü

Balo Salonu

Düğün Salonu

Havuz Başı Düğünü Düğünü

Kulüp&Davet Alanı

Plaj & Sahil Düğünü

Restoran

Yat Düğünü

Organizasyon Tarzı

Bohem

Gotik

Görkemli

Klasik

Modern

Romantik

Rustik

Sade

Vintage&Retro

Verilen Hizmetler

Araç Kiralama

Balayı

Barkovizyon

Catering

Çiçek

Davetiye

Dekor

Dj

Fotoğraf Ve Video

Havai Fişek

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kına Gecesi

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Pasta

Sanatçı

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Evlilik İki Kişilik Bir Yolculuktur.. Bu Yolculuğa Başlarken , Renkli,Eğlenceli Ve En Önemlisi Hayallerinizde Ki Bir Düğüne Ulaşmanız Sizlere Çok Uzak Değil..hayallerinizi Mutluluğa Dönüştüren Organizasyonlar İçin Çubukçu Wedding Dekor Sizleri Beklemekte..

Kişisel Organizasyonlar Konusunda Yaratıcı Ve Deneyimli Ekibimizle Birlikte En Mutlu Günlerinizi, Tam Da Hayal Ettiğiniz Gibi, Masal Tadında Bir Davetle Taçlandırmak İçin İşimizi Tutkuyla Yapıyoruz. Çubukçu Wedding Dekor İle Hepsi Kendi Çerçevesinde Görsel Bir Şölene Dönüşecektir. Her Bütçeye Uygun Kişiye Özel Tasarımlar İle En Özel Günlerinizde Mutluluğunuza Hizmet Etmek İsteriz.
Organizasyon Sektöründe Yıllardır Satış Ve Kiralama Tecrübesine Sahip Olan Firmamız ,Her Yeni Sezonda Kaliteli Ve Yenilikçi Ekipmanlarımız İle Siz Değerli Müşterilerimizin Tüm İhtiyaçlarına En Uygun Çözümleri Sunmaktan Memnuniyet Duymaktayız. Müşteri Memnuniyeti Konusundaki Tavizsiz Duruşumuz Ve Bu En Özel Gününüzün Asla Hata Kaldırmayacağı Bilinci İle Tüm Detayları Büyük Bir Titizlik Ve Ciddiyetle Takip Ediyoruz. Çubukçu Wedding Dekor Markası Altında Yer Alan Geniş Hizmet Yelpazemiz İle Tüm Detayları Planlıyor, Sizleri Hazırlık Stresinden Uzaklaştıracak Her Türlü Çözümü Sunuyoruz. Asla Yerimizde Saymadan Her Yeni Sezona Sektördeki Gelişmeleri Takip Ederek, Gerekli Yatırımları Gerçekleştirerek Hazırlanıyoruz. Her Bütçe Yapısına Uygun, Kaliteli Ve Şık Tasarımlarımız İle Organizasyonlarınıza Değer Katmaktan Mutluluk Duyarız.

Sizi Önemsiyoruz Çünkü Bu Hem Sizin Hem De Bizim En Özel Günümüz. Bir Kahve İçmek İçin Ofisimize Gelin Ve Düğününüz Hayal Ettiğiniz Gibi Gerçekleştirelim.

İletişim
Çubukçu Organizasyon
Çubukçu Organizasyon