Esma Organizasyon

Bursa / Mudanya

500-750 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

500-750 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

4 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Davet Ve Resepsiyon

Kurumsal Etkinlik

Nişan

Verilen Hizmetler

Catering

Havai Fişek

Nikah Şekeri

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düğünüzü Hayal Ettiğiniz Gibi Gerçekleştirmek İçin Profesyonel Bir Destek Almak İstiyorsanız, Esma Organizasyon Tecrübesi, Aksesuar Ve Ekipman Konusundaki Çeşitliliği İle En Doğru Tercihlerden Biri Olacak!

Türkiye`de Düğün Ve Davetlerin Organizesi, Tasarımı Ve Projelendirmesini 20 Yılı Aşkın Bir Süredir Gerçekleştiren Esma Organizasyon, Kendini Bu Alanda En İyi Şekilde Kanıtlamıştır. Kişiye Özel Konsept Masa Düzenlemelerinden Nikah Masalarına, Seremoni Alanlarından Nikah Şekerleri Ve Davetiyelere Kadar Düğün İle İlgili Farklı Pek Çok Konuda Farkını Ve Kalitesini En İyi Şekilde Belli Etmiştir. Faaliyet Göstermeye Başladığı İlk Günden Beri Memnuniyet Odaklı Bir Hizmet Anlayışıyla Çalışan Esma Organizasyon, Çiftlerin Her Detayda Mutluluğunu Hedefliyor.

Deneyimin, Sunumun Ve Görselliğin Önemli Olduğu Kadar Farklı Hizmet Alanlarında Devamlılık Ve Yaratıcı Çözümlerin De Gün Geçtikçe Önem Kazandığını Bilen Esma Organizasyon, Kendisini Sürekli Geliştirerek İhtiyaç Odaklı Faaliyet Gösteriyor. Düğünler Dışında Söz Ve Nişan Törenleri, Doğum Günleri, Sünnet Düğünleri, Mezuniyet Baloları, Ürün Tanıtımları, Açılışlar, Defileler, Gala Yemekleri, Toplantılar Ve Bunun Gibi Pek Çok Kurumsal Daveti Unutulmaz Kılıyor.

Düğününüz İçin Tüm Ayrıntıları Planlayan Ve Organize Eden, Deneyimli Ekibiyle Konuklarının Mutluluğunu Hedefleyen Esma Organizasyon, Bursa Düğün Organizasyon Firmalarından Da Farklılaşıyor. En Nezih, En Şık Ve En Kaliteli Mekanlarda Çiftlerin Özel Hissedeceği Davetlere Bugüne Kadar Sayısız Kez İmza Atan Bir Firma İle Bugününüzü Kusursuz Bir Şekilde Yaşayabilirsiniz.

Konsept Ve Aksesuar Tasarımları Tamamen Düğüne Uyumlu Bir Şekilde Tercih Ediliyor. Süslemeler, Dekorasyonlar Ve Masa Sandalye Giydirmeleriyle Tarzınızı Ve Zevkinizi Yansıtabiliyorsunuz.

Eğer Daha Fazla Bilgi Almak Ve Düğünleriniz İçin Esma Organizasyon Kalitesini Tercih Etmek İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan Formu Ücretsiz Olarak Doldurabilir Ya Da Üst Kısımda Yer Alan İletişim Bilgilerini Kullanabilirsiniz.

İletişim