Pamuk Events

Bursa / Nilüfer

50-100 TL

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

50-100 TL

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

2 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Piknik

Sünnet

Organizasyon Mekanı

Bahçe&Kır Düğünü

Balo Salonu

Düğün Salonu

Havuz Başı Düğünü Düğünü

Kulüp&Davet Alanı

Plaj & Sahil Düğünü

Restoran

Yat Düğünü

Organizasyon Tarzı

Görkemli

Modern

Romantik

Rustik

Vintage&Retro

Verilen Hizmetler

Barkovizyon

Catering

Çiçek

Davetiye

Dekor

Dj

Fotoğraf Ve Video

Havai Fişek

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kapalı Çadır

Kına Gecesi

Lcv Hizmeti

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Pasta

Sanatçı

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Bursa`da Düğünlerinizde Size Danışmanlık Yapmak İsteyen, A`dan Z`ye Kadar Tüm Detayları Düşünerek Beklentilerinizi Fazlasıyla Karşılamak İsteyen Ve Yıllar Sonra Bile Unutamayacağınız Bir Düğüne İmza Atarak Hayatlarınızda Güzel Bir İz Bırakmak İsteyen Bir Organizasyon Firmasıyla Tanıştırmak İstiyoruz Sizleri. Adı Mı? Pamuk Events!

2013 Yılından Beri Verdiğimiz Güven Esaslı Hizmet Ve Profesyonel Çalışma Anlayışı Sayesinde Bursa Nilüfer Organizasyon Firmaları Arasında Adımızdan Sıkça Söz Ettirdiğimizi Söylemek İstiyoruz. Kendimizi Devamlı Yeniliyor, Süsleme Ve Giydirme İçin Kullandığımız Aksesuarları Sürekli Yeniliyoruz. Işık Ve Ses Sistemleri İçin Tercih Ettiğimiz Ekipmanların En Son Teknolojiden Oluşturuyor Ve Her Ayrıntıda Kusursuz Bir Hizmet Sağlamayı Amaçlıyoruz. Bu Sayede De Düğünleri İçin “Pamuk Events” Diyen Çiftlerimizin “İyi Ki” Leri Oluyoruz. Yüzünüzdeki Tebessüm, Bizim En Büyük Mutluluk Kaynağımız!

Sizlere Güler Yüzlü Bir Ekip İle Hizmet Veriyoruz. Bu Ekibimiz Hem Düğününüzün Hazırlık Aşamasında Hem De Düğününüz Esnasında Yanınızda Olabiliyorlar. Hizmet Sektöründeki Deneyimleri Sayesinde Hızlı Ve Doğru Bir Hizmet Anlayışını Benimseyen Uzman Kadromuz, Sizlerin Memnuniyetini Sağlamak İçin Özverili Bir Şekilde Çalışıyorlar. İstek Ve İhtiyaçlarınıza Pratik Ve Yaratıcı Çözümler Sunuyor, Beklentilerinizi Fazlasıyla Karşılıyorlar. Bu Da Pamuk Events Farkını Her Ân Hissetmenizi Sağlıyor.

Sizlere Bursa`da Çok Uygun Fiyatlar İle Hizmet Vermenin Mutluluğunu Yaşıyoruz. Bu Sürecin Hem Maddi Hem De Manevi Olarak Çiftlerimizi Yorduğunu Farkındayız. Biz De En Azından Bu Konuda Size Yük Olmuyor Ve İmkânlarımızı Oldukça Ekonomik Paketler Halinde Sunuyoruz. Bursa Düğün Organizasyon Fiyatlarından Bağımsız Olarak Benimsediğimiz Fiyat Politikası İle Çiftlerimizin İlk Tercihleri Arasında Yer Almaya Devam Ediyoruz.

Tüm Bu Bilgiler Işığında Bizi Tercih Etmek Ve Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Almak İsterseniz Sayfanın Yanında Bulunan İletişim Bilgilerini Kullanabilir, Bize Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Pamuk Events
Pamuk Events