Prusa Organizasyon

Bursa / Yıldırım

50 TL`den az

Min. Fiyat

Minimum Paket Fiyatı

Minimum Paket Fiyatı

50 TL`den az

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?

1 Hafta

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri?

Açılışlar

Baby Shower

Bayi Toplantısı

Davet Ve Resepsiyon

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlik

Mezuniyet

Nişan

Parti

Sünnet

Verilen Hizmetler

Araç Kiralama

Barkovizyon

Catering

Çiçek

Dekor

Dj

Fotoğraf Ve Video

Işık Ve Ses Ekipmanları

Kapalı Çadır

Kına Gecesi

Masa & Sandalye Temini

Mekan Giydirme

Nikah Şekeri

Pasta

Sanatçı

Servis Ve Hizmet Elemanı

Süsleme

Hizmet

Demo Masa

Konsept&Tema Geliştirme

Şehir Dışında Hizmet

Foto Galeri

Hakkında

Düğün Ve Davet Sektörü Her Ne Kadar Çok Özel Ânları Birlikte Paylaşmak İsteyen Toplulukları Bir Araya Getirmek Amacıyla Başlamış Ve Global Bir Pazar Haline Gelmiş Olsa Da Geleneksel Farklılıkların Eklenmesi İle Her Yerde Kendine Has Özellikler Edinmiş. İşte Prusa Organizasyon`u Tüm Bu Özellikleri Koruyarak Ve Her Bir Detayı Çok İnce Bir Şekilde Düşünülmüş, Planlanmış, Tasarlanmış Ve Uygulanmış Organizasyonlar Yapmak Amacıyla 2017 Yılında Bursa`da Kurduk. Adını Da Geleneksel Özellikleri Yansıtmak Üzere Kentin İlk Adı Olan “Prusa”Dan Aldık. Bugüne Kadar Türkiye Çapında Hizmet Veren Büyük Markaların Ve İş Dünyasından Çok Değerli Kişilerin Farklı Türlerdeki İrili Ufaklı Pek Çok Organizasyonunu Düzenledik. Hatta Büyük Bir Kooperatif Başkanının Biricik Kızının 2.000 Kişilik Düğün Organizasyonuna Başarıyla İmza Atarak Büyük Davetler Konusunda Da Kendimizi Kanıtladık.

Bünyemizde Pek Çok Faaliyeti Barındırıyor Ama Özellikle Düğün Organizasyonlarını Ayrı Seviyoruz. Hayatlarını Birleştirme Kararı Alan Çiftlerin En Mutlu Günlerinde Yanlarında Oluyoruz. Kuruluş Yerimiz Bursa Başta Olmak Üzere Türkiye`nin Pek Çok Yerine Yenilikçi, Kişiye Özel, Titiz Ve Kaliteli Hizmetlerimizi Götürüyoruz.
İster Otel İster Düğün Salonu, İster Açık Alan İster Kapalı Mekân Fark Etmeksizin Çiftimizin Ve Davetlilerinin Memnuniyeti İçin Büyük Bir Özenle Çalışıyoruz. Çiftimizin Dilediği Konsept Doğrultusunda Planlamamızı Yapıyoruz. Yani Düğünü; Müzikten Süslemeye, Işıklandırmadan Dekorasyona Kadar Temaya Uygun Olarak Tasarlıyoruz. Kararlarını Daha Rahat Verebilmeleri İçin De Demo Masalar Hazırlayarak Onlara Yardımcı Oluyoruz.

İstediğimiz Kaliteyi Yakalayıp Kusursuzluğa Ulaşmak İçin En Önemli Etkenlerden Birinin “İyi Bir Ekip” Olduğunun Bilincindeyiz. Bu Sebeple De Her Biri Kendi Alanında Uzman, Deneyimli Ve Dinamik Ekip Arkadaşları İle Çalışıyoruz. Sabit Sayıda Bir Kadromuz Olsa Da Büyük Çaplı Organizasyonlarda Ekibimizi Çoğaltıyoruz.
Prusa Organizasyon Aynı Zamanda Profesyonel Olarak Endüstriyel Mutfak Usulü İle Çalışan Bir Catering Firması. Bu Da Bize Düğünlerde Çok Çeşitli Seçkiler İle Kaliteli Yemek Ve İkramlar Sunabilme Avantajı Sağlıyor. Çiftimizin Damak Zevkine Uyan Ve Bütçesine Hitap Eden Farklı Menü Seçeneklerini Zorlanmadan Oluşturabiliyoruz.
Düğünlerin Yanı Sıra, Aynı Özeni Ve İlgi Alâkayı Gösterdiğimiz Kına Gecelerini De Layığı İle Eksiksiz Bir Şekilde Düzenliyoruz. Çoğunlukla Gelinlerimizle Birlikte Ve İçeriğini Onların Belirlediği Bir “Kına Paketi” Oluşturuyoruz. Yaklaşık 500 Kişiye Kadar Davetli Ağırlayabildiğimiz Bursa Kına Organizasyonlarında Şu Hizmetleri Sunuyoruz:

Gelinimize Tercihine Göre Kaftan Ya Da Bindallı Temin Ediyoruz. Birlikte Belirlediğimiz Müzikler Doğrultusunda Dans Şovları Ve Gösterileri Ayarlıyoruz. Kına Eğlencesi Boyunca Kendisine Eşlik Edecek Nedimeleri Belirliyoruz. Nedimelerin Sayısını İse Hem Davetli Sayısına Hem De Gelinimizin İhtiyacına Ve İsteğine Göre Belirliyoruz. Konukları Kapıda Karşılarken Onlara Cevizli Lokum Sunuyoruz, İçeride De Kuru Kına Dağıtıyor Ve Çerez İkram Ediyoruz. Eğlence Sonunda Anı Olarak Vereceğimiz Hediyelikleri De Önceden Hazırlıyoruz. Geleneksel Bir Gelin Hamamı Da Düzenleyebiliyoruz.

İletişim
Prusa Organizasyon
Prusa Organizasyon